Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigorta

iceman

Kayıtlı Üye
Merhaba 2018 ateca 1.4 tsı kullanıcısıyım aracın arka cam rezidansını açınca sol altta far tuşunun oralardan çıt kapatınca çıt diye ses geliyor. Bu ses aynı zamanda arka cam ısıtıcısının açık olduğu zamanlarda star stop devreye girip çıkıncada geliyor. Dün akü değiştim şuan huzursuzum acaba neden böyle oldu diye. Aynı zamanda kontak basınca da aynı yerden yine aynı ses geliyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı arkadaşlar ?
Hatta çektiğim videoyu yükleyemedim yoksa daha net anlaşılırdı.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Merhaba 2018 ateca 1.4 tsı kullanıcısıyım aracın arka cam rezidansını açınca sol altta far tuşunun oralardan çıt kapatınca çıt diye ses geliyor. Bu ses aynı zamanda arka cam ısıtıcısının açık olduğu zamanlarda star stop devreye girip çıkıncada geliyor. Dün akü değiştim şuan huzursuzum acaba neden böyle oldu diye. Aynı zamanda kontak basınca da aynı yerden yine aynı ses geliyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı arkadaşlar ?
Hatta çektiğim videoyu yükleyemedim yoksa daha net anlaşılırdı.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Sesin gelmesi normal.

Ben önceden gelmiyor diye şüpheleniyordum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.çünkü akü değişimi olunca herşeyi kontrol ettim. İlk marşta bile çıt diye geliyordu.

Geri
Üst Alt