Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SIFIR LEON

sardur

Kayıtlı Üye
Aylardır 0 km leon gelmiyor.Aracımı sattım gelmesini bekliyorum.Üstelik olmayan araca bu ay zam geldi? Bir haberi bilgisi olan var mı? Sıfır araçların ne zaman geleceğini bilen,duyan var mı arkadaşlar?

Seat Leon uzun süredir dogru dürüst gelmiyor Dogus Leon yerine Golf satıyor. Valla bende aracımı eylul ayında değiştirdim. 1.0 golf impresson aldım. Gönlümde yeni leon vardı ama ne hak getire .özellikle yakın uzak tüm illeri arayon ben canakkale awek bayinde bulup aldım aracı

Seat Leon uzun süredir dogru dürüst gelmiyor Dogus Leon yerine Golf satıyor. Valla bende aracımı eylul ayında değiştirdim. 1.0 golf impresson aldım. Gönlümde yeni leon vardı ama ne hak getire .özellikle yakın uzak tüm illeri arayon ben canakkale awek bayinde bulup aldım aracı
Bizdede aynı durum oldu abime leon bakıyorduk ancak piyasada herhangi bir yerde leon bulamadım. İkinci eller ne yazıkki sıfırlarından daha pahalıydı. Bizimde yapacak bir şey kalmadı ve 1.0 tsi impression golf aldık ağustos ayının sonunda. Araç konusunda renk de bir problem yaşadım her yerde beyaz renk vardı bizim tercihimiz daha renkli bir araçtı. En sonunda istediğimiz renkde avek ümraniyede bulduk aracı öyle aldık.

Aylardır 0 km leon gelmiyor.Aracımı sattım gelmesini bekliyorum.Üstelik olmayan araca bu ay zam geldi? Bir haberi bilgisi olan var mı? Sıfır araçların ne zaman geleceğini bilen,duyan var mı arkadaşlar?

Şuanda stratejik olarak araç getirmek istemiyorlar şahsen siparişleri bile 3-4 aylık süreçlerde teslim ediliyor ancak birisi baz geçip gelen araç kalacak ki araç bulunsun

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Şuan firmalar araç getirmek istemiyor. Getirselerde 3-4 ayı buluyor. Bunun sebebi kurdaki çalkalanmalar mı yoksa tedarik sorunu mu anlamış değilim.

Geri
Üst Alt