Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses kısılıyor

Ustad direksiyon kontrol tuslarinda problem olmasin? Ses acma tusu tekerlek seklinde olan seatlarda ve vw grubunda bu sorun olabiliyordu diye hatirliyorum. Yani bir ihtimal de olsa degerlendirilebilir. Ayarlardan olmayabilir sorun..

Ustad direksiyon kontrol tuslarinda problem olmasin? Ses acma tusu tekerlek seklinde olan seatlarda ve vw grubunda bu sorun olabiliyordu diye hatirliyorum. Yani bir ihtimal de olsa degerlendirilebilir. Ayarlardan olmayabilir sorun..

Yok abi otopark diye bir youtuber var diyorki sesi çok açınca ses bozulmasın diye kısıyormuş elemtronik olarak acaba yazılımla kapatılırmı?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

ses problemi bende de var, biçok zaman ben açıyorum o kısıyor.
Birde İphone ile (car play yok) Media kısmından bağladığımda yandex sesini sürekli kapatıyor.
sinir bozucu...

Geri
Üst Alt