Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis hatası

Saquall

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar
2020 model 1.5 ecotsı fr 150 HP lik sıfır araç Diyarbakır yetkili servisten aldım .Alırken de serviste full linki ve geri görüş kamerasını da ekstra eklettim.şuan multi medya ekranımda nadirde olsa donmalar oluşuyor bunu yetkili servise ilettiğimde takmış olduğunuz kameradan olma ihtimali yüksek diyorlar :)
Kamerayı sizin aracılığınızla taktırdım dediğimde biz dışarıdan hizmet alıyoruz bu durum garanti kapsamında değildir ücretli değişim yapmamız gerekiyor diyorlar ….

Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba. Çok mantıksız ve her zamanki gibi saçma sapan servis bahaneleri. Onlara kalsa arabayı biz üretmedik sorunları da biz yapmayız diyecekler neredeyse.
Daha yüksek tondan servis sorumlu müdürü ile konuşun. Bu işlemin serviste yapıldığını ve tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu, çözmezler ise daha üst mercilere, hatta hukuk yoluna başvuracağınızı sert bir dille söyleyin.
Tüm garanti haklarınızdan feragat ettiğinize dair bir kağıt imzalatmadılarsa, serviste yapılan tüm uygulamalardan servis sorumludur.

Ekstra eklettiğiniz ürünlerin iki yıl garantisi olmak zorunda. Ücretini ödediğiniz ürünün tamiri için para isteme hakkına sahip değiller.

Merhaba. Çok mantıksız ve her zamanki gibi saçma sapan servis bahaneleri. Onlara kalsa arabayı biz üretmedik sorunları da biz yapmayız diyecekler neredeyse.
Daha yüksek tondan servis sorumlu müdürü ile konuşun. Bu işlemin serviste yapıldığını ve tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu, çözmezler ise daha üst mercilere, hatta hukuk yoluna başvuracağınızı sert bir dille söyleyin.
Tüm garanti haklarınızdan feragat ettiğinize dair bir kağıt imzalatmadılarsa, serviste yapılan tüm uygulamalardan servis sorumludur.

Emin olabilirsiniz fazlasıyla yaptım:)
her türlü yollara başvurmakta serbestsiniz diye cevap aldım
Kendi açıklamaları, almış olduğum araç fabrika çıkışında orijinal kamera sistemi olmadığı için servis bu noktada yardımcı olamıyor diye .
traji komik olan kısmı ise araç alırken kardeşimle birlikte iki tane aldık onun paketi leon excellence onda orijinal geri görüş kamerası mevcut bir taraftan fabrika çıkışında mevcut değil deyip diğer araçta fabrika çıkışı orijinal demeleri tam komedi

Merhabalar arkadaşlar
2020 model 1.5 ecotsı fr 150 HP lik sıfır araç Diyarbakır yetkili servisten aldım .Alırken de serviste full linki ve geri görüş kamerasını da ekstra eklettim.şuan multi medya ekranımda nadirde olsa donmalar oluşuyor bunu yetkili servise ilettiğimde takmış olduğunuz kameradan olma ihtimali yüksek diyorlar :)
Kamerayı sizin aracılığınızla taktırdım dediğimde biz dışarıdan hizmet alıyoruz bu durum garanti kapsamında değildir ücretli değişim yapmamız gerekiyor diyorlar ….

Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz ?

Öncelikle yeni aracınız için Hayırlı olsun, Kazasız Belasız inşAllah..

biz dışarıdan hizmet alıyoruz bu durum garanti kapsamında değildir ücretli değişim yapmamız gerekiyor diyorlar

Diyen arkadaşa sormak lazım biz bunu herhangi bir tuning yerde yaptırsak bile adamlar garanti veriyor, Beğenmezsen değişim iade imkanın bile var.Onu ga geçtim yapmadan önce böyle bir bilgi yok sadece ek bunu ister misiniz sorusuna gelince bir dünya sayarlar..
Kaldı ki sen YETKİLİ servis olarak bunu diyip müşterini geri çeviriyorsan yazıklar olsun! Herşey aldım verdim gülüme kadar olmamalı !...

Tavsiyem ; Tüm belgeleriniz ile Yapılan parça değişimi/Takma Fatura vs.. Hukuki olarak hakkınızı arayın bırakmayın Ben olsam söke söke yaptırırdım er yada geç ;)

Öncelikle yeni aracınız için Hayırlı olsun, Kazasız Belasız inşAllah..

biz dışarıdan hizmet alıyoruz bu durum garanti kapsamında değildir ücretli değişim yapmamız gerekiyor diyorlar

Diyen arkadaşa sormak lazım biz bunu herhangi bir tuning yerde yaptırsak bile adamlar garanti veriyor, Beğenmezsen değişim iade imkanın bile var.Onu ga geçtim yapmadan önce böyle bir bilgi yok sadece ek bunu ister misiniz sorusuna gelince bir dünya sayarlar..
Kaldı ki sen YETKİLİ servis olarak bunu diyip müşterini geri çeviriyorsan yazıklar olsun! Herşey aldım verdim gülüme kadar olmamalı !...

Tavsiyem ; Tüm belgeleriniz ile Yapılan parça değişimi/Takma Fatura vs.. Hukuki olarak hakkınızı arayın bırakmayın Ben olsam söke söke yaptırırdım er yada geç ;)

Güzel temennileriniz için teşekkür ederim :)

Söylediklerinize aynen katılıyorum yapılması gereken hukuki işlemleri başlatmaktır ama takdir edersiniz ki bir çoğumuzda olduğu gibi bununla uğraşacak ne zaman bulabiliyoruz ne de uğraşmak istiyoruz
İş hayatı yeterince uğraştırıyor bizleri..

Sonuç olarak içimizdeki bu leon fr sevgisi olmasaydı belki tavrımız da seçimimiz de farklı olacaktı kim bilir

Geri
Üst Alt