Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seramik Kaplama Tavsiye

İstanbul avrupa yakası güneşli megiuars tavsiye ederim kendi aracıma pastta çila seramik yaptırdım ürunler megiuars yaptıralı 11 ay oldu aynı parlaklık duruyor

Öncelikle aracınız hayırlı olsun bu işlerle az da olsa ilgilenen ve detailing işiyle haşır neşir olan biri olarak size tavsiyem kurumsal firmalardan ( sonax ziebart vb ) uzak durmanız konusundadır nedeni bu firmalar polisaj yapmayı bilen kişileri işe alıp belli maaş karşılığında iş yaptırmalarıdır bu yüzden çalışan maaşımı bilirim diyip aracınıza özenmeme durumu söz konusu olabilir ama butik çalışan yerler mesela Adanada Adana Detailing gibi yerler ile gidip görüşmeniz aracınıza uygulama yapacak kişiyi bir gözünüzle tartmanızı tavsiye ederim
Franchise almak heleki ziebart gibi bir yerin isim hakkını almak kolay şey değil. Anlaşmalar ona göre yapılır ve sürekli kontrolleri vardır. Kimse kafasına göre çalışmaz çalıştıramaz yoksa sözleşme yenileme şansları olamaz bir daha. O yüzden ilgili ziebart vs diğerleri inin başındaki adamda sıkı tutar işi. Hani diyorum ki konuyu açan istanbulda ki arkadaşa adanada şurası var diyip reklam yapmak uğruna diğer firmaları kötülemeyin

Cevap için teşekkürler ama sanayi ye araba sokmak istemiyorum. Ayrıca bana istanbulda bir yer lazım
adana detailing sanayide degil bu arada onun denginde bir kalite zor bulunur da mesele o degil ist da detailing dükkanı var arayın yardımcı olurlar.

Franchise almak heleki ziebart gibi bir yerin isim hakkını almak kolay şey değil. Anlaşmalar ona göre yapılır ve sürekli kontrolleri vardır. Kimse kafasına göre çalışmaz çalıştıramaz yoksa sözleşme yenileme şansları olamaz bir daha. O yüzden ilgili ziebart vs diğerleri inin başındaki adamda sıkı tutar işi. Hani diyorum ki konuyu açan istanbulda ki arkadaşa adanada şurası var diyip reklam yapmak uğruna diğer firmaları kötülemeyin
Demek işin başındaki adam sıkı tutar işi ? Sonaxta motorumu ıslak yıkayıp bobin arızasında 3M de aracımın boyasının polisaj cihazı ile açılmasında neden sıkı tutmadılar acaba işi ? istanbuldaki adama örnek teşkil etmesi için Adana Detailing gibi butik çalışan yerleri önermişiz isim verilmesinin amacı örnek olmasıdır kimseye reklam yapmıyoruz yapıyormuşuz gibi konuşmayın .

Meguiars Mecidiyeköy grubumuzun üyesidir gereken herşeyi titizlikle yapacağına şüpheniz olmasın..

Geri
Üst Alt