Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT TOLEDO 1.6 TDI DSG - STYLE 2015 MOTOR SOĞUTMA SUYU

Salim34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

SEAT TOLEDO 1.6 TDI DSG aracımın Periyodik bakımını yaptırıp yola çıktım, 3.500 km sonunda soğutma suyunun limitin altına indiği uyarısı aldım, yüksek devirde-hızda kullandığım için çabuk eksildiğini düşünüyorum, sızıntı vs. yok.
Geçici olarak saf su koydum ancak antifirizli soğutma suyu koymam gerekiyor bildiğim kadarıyla.
Soğutma Suyu deposu üzerinde G13 yazıyor.
G13 model en iyi, sorunsuz marka hangisidir?

Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba,

SEAT TOLEDO 1.6 TDI DSG aracımın Periyodik bakımını yaptırıp yola çıktım, 3.500 km sonunda soğutma suyunun limitin altına indiği uyarısı aldım, yüksek devirde-hızda kullandığım için çabuk eksildiğini düşünüyorum, sızıntı vs. yok.
Geçici olarak saf su koydum ancak antifirizli soğutma suyu koymam gerekiyor bildiğim kadarıyla.
Soğutma Suyu deposu üzerinde G13 yazıyor.
G13 model en iyi, sorunsuz marka hangisidir?

Teşekkürler.

Merhabalar

Saf su ya da antifrizli su olması o kadar mühim değil araçta zaten antifrizi vardır illaki ufak defek eksilmeler olacaktır

Aynısı bende de oldu ve gitgide arttı. Sonuç su pompasında kaçak olması. Kaçak olmayan bir araba uyarı verecek kadar azaltmıyor. Toledolarda su pompası arızası neredeyse kronik. Su pompanıza bastırmanızı öneririm. Ben açtırmışken triger setini de değiştirttim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynısı bende de oldu ve gitgide arttı. Sonuç su pompasında kaçak olması. Kaçak olmayan bir araba uyarı verecek kadar azaltmıyor. Toledolarda su pompası arızası neredeyse kronik. Su pompanıza bastırmanızı öneririm. Ben açtırmışken triger setini de değiştirttim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet, Devridaim pompasında kaçak ve triger seti dahil komple değişti benimde.
Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt