Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat sound

Sercan Bulgurcu

Kayıtlı Üye
2020 fr aracıma sadece göğüsteki boş yere center hoparlör taktırmak istiyorum. Bu işlem olabilirmi.

Olur kardeşim istanbul anadolu yakasında ender elektronik var komple seat sond 1300₺ ye orjinal halinde yapıyor

Ben sadece göğüsteki yere hoparlör taktrmak istiyorum. Olurmu acaba yada kodlama va gerekir mi.

Seat sound dediğiniz şey sıfır seat aldığımızda olan normal sistemimi yoksa başka bir şeymi araç arona

Ben sadece göğüsteki yere hoparlör taktrmak istiyorum. Olurmu acaba yada kodlama va gerekir mi.
Olmasına olur da ses kalitesine getirisi olur mu tartışılır. Center hoparlör tek başına takılacaksa kodlama yapılmaz. Kodlama yapılması için subwooferın da olması gerek.

Aracınız üzerindeki teypte central hoparlör çıkışı var mı ona bakmak lazım sanırım. Diğer hoparlör çıkışlarından alınırsa ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.
Torpidoda medya ünitesi olduğu için center hoparlör ve subwoofer çıkışları mevcut ancak dolu.

Geri
Üst Alt