Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat-skoda-audi-vw orjinal yedek parçalar-aksesuarlar parça kodları

doğrudur ama hor kullanılmış sanki...kapak altı deliklerdeki pim tamponları var 3 tane sağlammı değilmi bakmak lazım.bugun 3 tampon lastık 15 şer liradan 45 lira...+yalıtımı ne alemde.logosunu değiştircen vs ..kanımca bunda ses emici yalıtımı da yoktur.ben sana orjınal kapak+yalıtımı 300 liraya bulcam sıfır orjınal haber beklıyorum vwden...seatda 405 lira...150 buna verinceye kadar 300 sıfırını almak daha mantıklı

@kirlisakal tamamdır senden haber bekliyorum o zaman sağolasın

Sony Xperia Z2
sende bi yandan çıkmacılarda bakabilirsin bakarsın şansına sağlam bişi cıkabilir...kapak düzgün olsun yalıtım sorun değil.mail gelecekti gelmemiş pazartesi günü netleşir.tek şanslı yanımız 200 lira küsürlük yalıtım iskontoyla 83 liraya alabilmemiz.aslında sen istanbuldasın bakırköydeki tamaş vw bayyisine uğrarsan yedek parçaya bakan tuna bey var selamımı söyleyin her türlü yardımcı olur.mailden hızlı olur hem.zaten köpük 83 lira.yuzde 70 iskonto yaptıklarına göre kapağa da bi kıyak gecerler kanısındayım.metin cordoba dersin mailleşmiş sizden yalıtım almış dersin.daha net cözüme kavuştururuz

Teşekkürler bi Kontrol ederim de Alarm kornası aracın neresinde bilmiyorum ki

GT-I9190 cihazımdan gönderildi
Sileceklerin önündeki ızgaranın altında imiş. Korna kolay kolay bozulacak bir parça değildir.servis söledi bugun.sigortanı kontrol ettir yada kabloları çıkmış olabilir

Sileceklerin önündeki ızgaranın altında imiş. Korna kolay kolay bozulacak bir parça değildir.servis söledi bugun.sigortanı kontrol ettir yada kabloları çıkmış olabilir
Kendim muayene edebilir miyim acaba orayı söküp, bi de Sigorta kutusunu açmayı beceremedim ben, kaçıncı sigorta kornaya ait onu da bilmiyom gerçi de :)

@kirlisakal
2012 leon tdi copa plus 16 alaşım jantlarda kullanılan bijon üstüne takılan lastik kapaklardan 4 tane ihtiyaç duyuyorum. Jantlardaki şifreli bijonları iptal edince onların kapakları normal bijonlara uymuyormuş. Fiyat bilgisi konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de aklıma takılan bir sorum var; aracımda iç dikiz aynasının üstündeki iç lamba düğmeleri gece aydınlatmalı değil. Arkadaşın jettasına baktığımda aydınatmalı olduğunu görüyorum. Benim araçta mı bir sıkıntı var yoksa tüm benzer model leonlarda durum aynı mı?

Teşekkürler.

Kendim muayene edebilir miyim acaba orayı söküp, bi de Sigorta kutusunu açmayı beceremedim ben, kaçıncı sigorta kornaya ait onu da bilmiyom gerçi de :)

sigorta kutusunda 17 nolu sigortaya bakın...kabloyu da takip edin.kablonun giriş cıkışlarına bakın dişi-erkek soketlidir çıkmışda olabilir.

@kirlisakal
2012 leon tdi copa plus 16 alaşım jantlarda kullanılan bijon üstüne takılan lastik kapaklardan 4 tane ihtiyaç duyuyorum. Jantlardaki şifreli bijonları iptal edince onların kapakları normal bijonlara uymuyormuş. Fiyat bilgisi konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de aklıma takılan bir sorum var; aracımda iç dikiz aynasının üstündeki iç lamba düğmeleri gece aydınlatmalı değil. Arkadaşın jettasına baktığımda aydınatmalı olduğunu görüyorum. Benim araçta mı bir sıkıntı var yoksa tüm benzer model leonlarda durum aynı mı?

Teşekkürler.
bi sn bakalım...jant kapağı ahtopat tarzı değil dimi bildiğin arma...jant modelleri cok aslında bi aracın görüntüsü varsa daha net yardımcı olabilirim...aydınlatmaya da geleceğim bırazdan

Geri
Üst Alt