Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat-skoda-audi-vw orjinal yedek parçalar-aksesuarlar parça kodları

seat cordoba 1.4 tdi için cupra arka salıncak burcu 6LL407183 (43 lira tanesi) +şöfor ön kapı hoporler kapağı 6L0867149 -sol- (32lira) sipariş verdim yarın elimde

b776aded955819a8b1171ef0c22b5238.png

Eyvallah, yarın ilk işim bu :) Teşekkürler.

hacım kod doğru.yalnız civatasıda ayrı bi kodu var.diğer aksamları sağlamsa 3 nolu parça.yalnız şu var başka bi resim daha verdi hoporler benzıyormu şekil olaraktan benzemıyosa öteksiidr yanlış alma

Son düzenleme:
@kirlisakal hocam,
Kafam bi milyon oldu, yukarıdaki araç bildiğin leon :)
Bu linkten baktığım normalde benim araç olması lazım, resimde golf görünüyor ve arka hoparlör not for this model yazıyor. Siteye pek güvenmemek gerekiyor sanırım.
En temizi ben şasi numarasından baktırayım.

@kirlisakal hocam,
Kafam bi milyon oldu, yukarıdaki araç bildiğin leon :)
Bu linkten baktığım normalde benim araç olması lazım, resimde golf görünüyor ve arka hoparlör not for this model yazıyor. Siteye pek güvenmemek gerekiyor sanırım.
En temizi ben şasi numarasından baktırayım.
hacım hoporler tipine bak araba cizimine değil örnek şema vermiş.bende etkadan baktım öle konuştum servisde farklı bişi cıkmayacak :) zaten sana söyler bu olur olmaz dıye kafana dert etme derim.yalnız iki çeşit cıkıyor dediğim gibi biri mutlaka senın araca uygundur.resim cekme ihtimalın varsa hoporler kısmını ben şudur derim sen gene de sorarsın ama.kafan rahat olsun açısından diyorum tşkler

Bana 2014 seat ibiza için orginal kolçak lazım uygunundan:))
armster kolçaklar var orjınal kolçak 259 lira ereyonda var :) ama şekli şemaası farklı biraz yakışmaz derim.orjınal seat ibizanın var hemen gösteriyorum resmini ve fiyatını aşa yukarı parça kodunu vereyım sordur servise 400 küsür olması gerekiyor :) ama kalıteli kolcaktan farklı
ibiza 1.2 style için kol dayama orjınal parça kodu:6J0061000YHL burdan sordur fiyatını...173 euro civarı olması gerekiyor
6.jpg

armster kolçaklar var orjınal kolçak 259 lira ereyonda var :) ama şekli şemaası farklı biraz yakışmaz derim.orjınal seat ibizanın var hemen gösteriyorum resmini ve fiyatını aşa yukarı parça kodunu vereyım sordur servise 400 küsür olması gerekiyor :) ama kalıteli kolcaktan farklı
ibiza 1.2 style için kol dayama orjınal parça kodu:6J0061000YHL burdan sordur fiyatını...173 euro civarı olması gerekiyor
6.jpg
Orijinali de cidden çok para. Ben internetten aldım. Daha doğrusu bana biri hediye etti.

Geri
Üst Alt