Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon ve vw grubu araçların kronik sorunları

emregenc31

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, 2013 model seat leon fr aracımı 6 yıldır kullanıyorum her yıl yeni sorunlarla karşılaşıyorum bunu sadece seat marka araçlarda sanmıştım ancak passat golf gibi daha kaliteli olduğu söylenen araçlarda da gördüm. Bu sorunların en büyüğü salıncak burçlarından gelen gacırtılar yaz aylarında nadir görülür ancak soğuk havalarda çok şiddetli bi şekilde bu sesler geliyor belli bir süre sonra azalıyor. 2015 passat 2014 golfte de aynı sorunu gördüm. İkinci sorun kapı fitillerinden gelen gacırtılar bu da yaz aylarında oluyor ve yine ww grubu araçların hepsinde görülüyor sebebi ise toz deniliyor. Gögüsten gelen trim sesleri gösterge panelinden gelen tıkırtı vs uzayıp gidiyor. Ben bu sorunların çoğunu diğer markalarda görmedim sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz bu sorunları yaşayıp da kalıcı olarak çözen var mı?

Geri
Üst Alt