Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon VAGCOM Kodları..

2015 model león da rain closing active ettim Ama degree girmedi arkadaşlar. silecek kolunu en üst seviyeden 1 alt seviyede aracın camları açık kilitledim, 50 sn sonra su döktüm fakat olmadı.acaba servis güncellemesi olması mı gerek

hem komfor hem de sensor bölümünden aktif etmeniz gerekir

2015 model león da rain closing active ettim Ama degree girmedi arkadaşlar. silecek kolunu en üst seviyeden 1 alt seviyede aracın camları açık kilitledim, 50 sn sonra su döktüm fakat olmadı.acaba servis güncellemesi olması mı gerek

2013 ve 2014' ün belli serilerinden sonra bu kod çalışmıyor. Yağmur sensörünün farklı bir serisi takılı 2015 lerde. Bu nedenle çalışmıyor. Yağmur sensörünü 2013 ve ya destekleyen bir yağmur sensörüyle değiştirirseniz çalışacaktır.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt