Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon VAGCOM Kodları..

ben gidince alarm sesini actiricam bir de kadran check yaptiricam :) bir de selektorde sis kapatip acmayi yapicam

Gec gördüm yigidim ama adamın yazdığı o kodlar :) başka bir detay yok. :S

yiğit halledebildinmi o kodla oluyormu yani?sonuç nedir?:confused:

adress 17 zaten gösterge bölümüymüş sadece kod gerekiyo yani..ya da sistemi nasılsa yetersiz kaldı yani..
yandaki parça kodu ise büyük ihtimalle göstergenin parça numarası Aykut abi yoğundu ama hafızasından tahmin yürüttü..
yani sonuç..mission failed.. :D :D

adress 17 zaten gösterge bölümüymüş sadece kod gerekiyo yani..ya da sistemi nasılsa yetersiz kaldı yani..
yandaki parça kodu ise büyük ihtimalle göstergenin parça numarası Aykut abi yoğundu ama hafızasından tahmin yürüttü..
yani sonuç..mission failed.. :D :D
hadi ya...:(

ben alcam bi tane 120 tl en son versiyon bakalım arabayı uçurabilecekmiyim :)

Eğer böyle şeyler varsa millet boşuna elektrik tesisatıyla oynuyo , tek bi mekanizma hepsini kontrol ediyo sonuçta ?

dostlar sağolsun.. :D :D

bunuda soledınmı pekı ?
You need access to VCDS (VAG-COM) 912 or higher and enable staging under instruments.

bence bizimkinlerde olmuyorda versiyonla alakalı bide güncelleştirsek olurmu bilmem =)

Is this a face lift only thing?
"I would say it depends on what Control Module you have for the Instruments. If you have access to VAG COM to compare, mine is Address 17: Instruments 1P0 920 952. "

ben alcam bi tane 120 tl en son versiyon bakalım arabayı uçurabilecekmiyim :)

:eek:key:

arkdaşlar kusura bakmayın ama bende de leon var bu kodlar ne oluyo ne işe yarıyo anlayamadım :(:(:(

Geri
Üst Alt