Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Ruhsat Araç Cinsi

Rline

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,
Yeni aldığım Seat Leon aracimın ruhsatında D5 Cinsi kısmında "Otomobil (AC Steyşın) " yazıyor. (Ruhsatta yazdığı gibi yazdım) Aracım standart Leon, station wagon olan Leon ST değil.
İnternetten araştırdığımda "AB- Heçbek" seçeneği de var. Ruhsata hatalı işlenmiş olabilir mi?

Ustadim bu konu bazi forumlarda baska baska markalarda tartisilmisti asiri sacma yazilanlar vardi konusunu bulamadim.. Seninki yine insafliymis :) muayenede sorun olmadiktan sonra dert etme ustadim abimin cordobasinda da ruhsatta stella yaziyor ama arac anadan dogma stylance :D

Merhaba hocam Ruhsatın hatalı degil
Dogru benim leondada aynı yazıyor. Söyleki Türkiyede 5 kapı araçlarda arka kapılardan sonra ufak dahi harici cam varsa Ac stayşen eger cam yoksa Ab hetcbek büyük cam varda staysen olarak yazıyor . Ruhsatin ülkemize göre malesef dogru

Ruhsat doğru. Benım ki de aynı hiçbir problem yok Hakan bey açıklamayı gerekli açıklamayı yapmış :)

Benim 2019 fr leonun ruhsatında da aynı ibare yazıyor

Ben de aynı şekilde yazıyor sorun yok hb araçalara böyle yazıyorlar.

Geri
Üst Alt