Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ilk bakım yetkili servis 1550 TL

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba..Geçen sene Eylül’de almış olduğum leon 1.6 tdı fr dsg aracımı yıllık bakıma götürmek için yetkili servisten randevu aldım.Yeni araç garantisi bozulmasın diye mecbur servise götürmek durumundayım ama istenen bu fiyat gerçekten oldukça uçuk..

Merhaba,
Benim 2017 1.0 TSI Leon. 1100 TL gibi bir şey vermiştim 1-2 hafta önce.
Zubizu indirimi uygulamıyorlar mı?

Zubızu kampanyasının 2 yaş üzeri araçlara uygulandığını söylediler Seat resmi web sitesinden baktım ordada aynı şey yazıyor ve ekstra herhangi bir indirim bulunmuyor..Benzin-dizel manuel-otomatik gibi farklılıklarda bakım fiyatlarında değişikliklere sebep olabiliyor

Uçuk bir fiyat istemişler. Altı üstü basit bir bakım.

Arkadaşlar herkese merhaba..Geçen sene Eylül’de almış olduğum leon 1.6 tdı fr dsg aracımı yıllık bakıma götürmek için yetkili servisten randevu aldım.Yeni araç garantisi bozulmasın diye mecbur servise götürmek durumundayım ama istenen bu fiyat gerçekten oldukça uçuk..

Yeni fiyat kısmından ne yazık ki bu fiyatlar isteniyor o yüzden dışarıda bakım yaptırmak daha makül oluyor ama garanti ülkemizde büyük bir koz olarak tutulduğu için elden birşey gelmiyor

Merhaba zaten bu zihniyet ve fiyat politikaları yüzünden çoğu insan garantısı bittikten sonra yetkili servisin tabiri caizse önünden bile geçmek istemiyor :)

2018 İbiza için zubizu indirimi ile 1100-1200 civarı bı fiyat verdiler bana da dün . 30 bin bakımı için.

2017 Leon 1.0 tsi aracıma 60 bin km bakımı için zubizu indirimi hariç 1920 TL fiyat verildi.

Geri
Üst Alt