Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR Mor Kaplama

Otobir

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşlar,

Kısa zaman önce Leon FR aracımızı Folyo kaplamayla Mor renge çevirdik. Araç firmamıza aittir. Tabi renk değişiminin yanında bir çok işlem de uygulandı.

Lütfen yorumlarınızı alabilir miyim ?

Şimdiden teşekkürler.

IMG_0435.JPG IMG_0449.JPG IMG_0457.JPG IMG_0468.JPG IMG_0435.JPG IMG_0449.JPG IMG_0457.JPG IMG_0468.JPG IMG_0493.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hoş bir hava katmış. Ellerine sağlık güzel olmuş.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Değişik olmuş, ancak kişisel zevkler farklı olabilir. Bana göre değil.

Hayırlısı olsun. Bu işi yapan biri olarak bir sorum olacak size. Park sensörlerini kaplayınca sorun oldu mu? Yada olur mu? Dikkat edilmesi gereken bir nokta var mı? Arka ve ön tampona siyah folyo düşünüyorum. Arkada sorun yok ama önde sensör üzerine gelecek. O sebeple merak ediyorum.

Hoş bir hava katmış. Ellerine sağlık güzel olmuş.

Değişik olmuş, ancak kişisel zevkler farklı olabilir. Bana göre değil.

Allah kaza bela vermesin çok iyi oturmuş

Teşekkür ederiz Hüseyin Bey, beğendiğinize sevindim. Bol Bol Seat kaplıyor ve modifiye ediyoruz. Maaşallah kimin Seat ı varsa arabasını çok yakışıklı hale getirip kullanıyor.

Merhaba Ahmet Bey, kesinlikle haklısınız. Aracımız özellikle bu renge kaplanmıştır. Hem reklam yapıp dikkat çekmek için hem de sıradanlıktan uzaklaşıp bu tarz işlerin de ne kadar yakıştığını göstermek istedik. Mutlaka size de hitap edecek bir rengimiz vardır.

Merhaba Serkan Bey, teşekkür ederiz. Evet gerçekten çok güzel durdu aracımızda.

[doublepost=1497430746,1497430696][/doublepost]Videomuz da BURDA.
[doublepost=1497431127][/doublepost]
Hayırlısı olsun. Bu işi yapan biri olarak bir sorum olacak size. Park sensörlerini kaplayınca sorun oldu mu? Yada olur mu? Dikkat edilmesi gereken bir nokta var mı? Arka ve ön tampona siyah folyo düşünüyorum. Arkada sorun yok ama önde sensör üzerine gelecek. O sebeple merak ediyorum.

Merhaba Kerem Bey, kullanılan folyo sensörler tarafından algılanmıyor. O yüzden sorun yaşamadık gayet sağlıklı çalışıyor. Dikkat edilmesi gereken husus sensörün olduğu yer gibi bölgelerde daha ince işçilik verilmeli, kaplama yapılırken de kontrol edilmelidir sürekli.

Maşallah Hoş Duruyor İlgi çeker kesinlikle

Maşallah Hoş Duruyor İlgi çeker kesinlikle

Merhaba Ceyhun Bey, evet kesinlikle çekiyor. Yoğun trafikte bile yol verenlerden tutun önümüzü kesenlere kadar oluyor :)

Değerli arkadaşlar,

Kısa zaman önce Leon FR aracımızı Folyo kaplamayla Mor renge çevirdik. Araç firmamıza aittir. Tabi renk değişiminin yanında bir çok işlem de uygulandı.

Lütfen yorumlarınızı alabilir miyim ?

Birde kısa bir anketimiz mevcut doldurursanız sevinirim.
Otobir Müşteri Memnuniyeti Değerlendirmesi

Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 15376 Ekli dosyayı görüntüle 15377 Ekli dosyayı görüntüle 15378 Ekli dosyayı görüntüle 15379 Ekli dosyayı görüntüle 15376 Ekli dosyayı görüntüle 15377 Ekli dosyayı görüntüle 15378 Ekli dosyayı görüntüle 15379 Ekli dosyayı görüntüle 15380

Kesinlikle çok güzel olmuş.Bu tarz spor araçlarda böyle dikkat çekici ve farklı renkler olmalıdır.İşçilik mükemmel görünüyor fotolardan folyoda kaliteli birşey sanırım paril paril parliyor..Toplam maliyet nedir böyle birşey icin???

Kesinlikle çok güzel olmuş.Bu tarz spor araçlarda böyle dikkat çekici ve farklı renkler olmalıdır.İşçilik mükemmel görünüyor fotolardan folyoda kaliteli birşey sanırım paril paril parliyor..Toplam maliyet nedir böyle birşey icin???

Merhaba Osman Bey,

Çok teşekkürler. Aracımız gerçekten ilgi görüyor. Folyo özel üretim, piyasada bulamazsınız ve kesinlikle uzun yıllar dayanacak kalite ve sağlamlıkta. İşçilik de tamamen kendi elemanlarımız tarafından yapıldı. Folyo,Uygulama ve İşcilik herşey dahil 20.000 (Yirmi Bin) TL civarı çıkar ortalama maliyet.

Bir de kaplamadan sonra size vereceğimiz fatura ile Tüv Türk'e gidip aracın rengi örneğin beyazdan kırmızıya dönmüştür diye tutanak tutturuyorsunuz. Sonra o raporla da Emniyete gidip ruhsattaki reng kısmına işletiyorsunuz. "Kaplama Kırmızı" gibi bir ibare yer alıyor. Böylece polis de çevirse bir sorun yaşamıyorsunuz. Size bu işlemin maliyeti de max 200 TL olur.

Ancak bu kaplamamız tamamen reklam amaçlı olduğu için fiyat bu şekilde. Normal şartlar altında 750 TL ile 10.000 TL arasında değişen bir fiyat skalamız var. Kalite,renk,desen,dayanıklılık,marka gibi bir çok etken var fiyat için.

Saygılarımla

Geri
Üst Alt