Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 5f 2018 Model Kör Nokta Radari?

Konyavag.com a da sorabilirsin 0 (533) 696 15 52

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Farın led olması ile kör nokta radarının tek bağlantısı, mevcut ilgili beyin, belki kör noktayı desteklemiyor olabilir. Beyin değişimi ile bu sorunda çözülebilir diye düşünüyorum. Ama sadece tahmin. Yoksa saçma bir söylem olmuş.

Selamın aleyküm tekrardan son kez teyit amaçlı yazıyorum parçaları set olarak buldum birde sizin de fikirlerinizi alayim konuyu bilen arkadaşlardan rica ediyorum resimleri ekliyorum mesaja uyumlu olup olmadığını sormak istiyorum aracim seat leon st style 5f modeli.

Ve resimdeki kamera da aracima
Uyumlu galiba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230126_121502_AliExpress.png
    Screenshot_20230126_121502_AliExpress.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20230126_121527_AliExpress.png
    Screenshot_20230126_121527_AliExpress.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20230126_121534_AliExpress.png
    Screenshot_20230126_121534_AliExpress.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20230126_121647_AliExpress.png
    Screenshot_20230126_121647_AliExpress.png
    967.6 KB · Görüntüleme: 26
Aidu Auto Technology CO., LTD

Bu satıcı ile iletişeme geçebilirsin sana yardımcı olur pazarlıkta yap. Yerinde olsam aynaları servisten alırım uyumlu gelmeyebilir. Birde beyin değişimi gerkecek.

Aidu Auto Technology CO., LTD

Bu satıcı ile iletişeme geçebilirsin sana yardımcı olur pazarlıkta yap. Yerinde olsam aynaları servisten alırım uyumlu gelmeyebilir. Birde beyin değişimi gerkecek.

Mesaj yazdim hocam normal şartlarda araca uygun hicbir parça yok hangi araç adı altında parça siparişi vereyim? Seat ateca yada vw golf 7? Son bir soru daha aracima front asist var ek olarak adaptive cruise control da taktirmak istiyorum resimleri ekliyorum bu caminda mi değişmesi gerekiyor?

Ekli dosyalar

• 20230127_135701.jpg
    20230127_135701.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 19
  • 20230127_135707.jpg
    20230127_135707.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 21
Golf olur.adaptif için cam değişmez. Şerit takip için değişir. Front asist varsa direksiyon'a ek kol takılır. Ama bence bu kadar maaliyetli işe gireşeceğine istediğin donanımda araçmı baksan.

Golf olur.adaptif için cam değişmez. Şerit takip için değişir. Front asist varsa direksiyon'a ek kol takılır. Ama bence bu kadar maaliyetli işe gireşeceğine istediğin donanımda araçmı baksan.

Hocam düşünmüyor değilim ama hiç bir leon aracında kör nokta radari yok diğer özellikler var ama bu yok nedendir bilmiyorum Türkiyede de durum böyle mi?

Çünkü seat grubuna pek girmedi opsiyon olarak. Bu retro projelerin geneli golf ve passat ın opsiyonlarıydı.Karar sana kalmış açıkçası ben şimdiki aklımla böyle bir maceraya girişmem. Çünki enerji ve zaman istiyor. Aracımı satar aradığıma yakın birşey alırım.

Çünkü seat grubuna pek girmedi opsiyon olarak. Bu retro projelerin geneli golf ve passat ın opsiyonlarıydı.Karar sana kalmış açıkçası ben şimdiki aklımla böyle bir maceraya girişmem. Çünki enerji ve zaman istiyor. Aracımı satar aradığıma yakın birşey alırım.

Tamam hocam biraz düşünüp taşınayim öyle karar vereyim yinede teşekkür ederim

Geri
Üst Alt