Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 5.8 multimedia

BEKİR

Kayıtlı Üye
Seat leon 5.8 mk3 için media in görüntü kablosu arıyorum kablosunun ucu kırmızı olan ayrıca yine Mk3 için navigasyon SD kartımı kaybettim elinde olan varsa çok hayra geçer
bekirbahce@gmail.com a mail atarsanız sevinirim

MIB kablosu artık pek kullanılmadığı için bulmanız zor olabilir. SD kart için de yetkili serviste yedekleri vardır, isterseniz telefonda bir sorun.

Seat leon 5.8 mk3 için media in görüntü kablosu arıyorum kablosunun ucu kırmızı olan ayrıca yine Mk3 için navigasyon SD kartımı kaybettim elinde olan varsa çok hayra geçer
bekirbahce@gmail.com a mail atarsanız sevinirim

Sahibinden de vardı bir ara media kablosu SD kart İçin dışarıda bulmak zor serviste ancak vardır

Sahibinden de 2 kiside mib kablo mevcut ama sd kart icin galiba servis sart

Şimdi aklıma geldi de çevrenizde herhangi biri varsa GPS li Leon'u olan, onlardan kartı ödünç alıp karttan karta klonlama da yapabilirsiniz. Direkt içindekileri kopyala yapıştır yapmak çalışmasını sağlamayabilir ama klonlarsanız düzgün çalışacaktır.

Şimdi aklıma geldi de çevrenizde herhangi biri varsa GPS li Leon'u olan, onlardan kartı ödünç alıp karttan karta klonlama da yapabilirsiniz. Direkt içindekileri kopyala yapıştır yapmak çalışmasını sağlamayabilir ama klonlarsanız düzgün çalışacaktır.
İlginiz için çok teşekkür ederim araştıracağım.Selamlar

Geri
Üst Alt