Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Leon 2019 Geri Vites Lambası

Alp Emre

Kayıtlı Üye
Selamlar, 2019 Seat LEON FR model aracım var. Sarı olan geri vites lambasını beyaz yapmak istiyorum.
Piyasanın en kaliteli ürünü hangisidir bilgilendirirseniz çok sevinirim (arıza ışığı yakmazsa tadından yenmez)

Herkese kolay gelsin...

2 yıl kullandım hiç sorun yaşamadım. Photon PH7219 P21W alabilirsiniz. Gayet kalitelidir. (1 kutu, 2 adet çıkıyor, teki kullanılıyor)
Ancak daha da iyi olsun derseniz Philips yada Osram bakabilirsiniz.

2 yıl kullandım hiç sorun yaşamadım. Photon PH7219 P21W alabilirsiniz. Gayet kalitelidir. (1 kutu, 2 adet çıkıyor, teki kullanılıyor)
Ancak daha da iyi olsun derseniz Philips yada Osram bakabilirsiniz.
Öncelikle cevap için teşekkürler, philips veya Osram için link paylaşma şansınız var mı? Uyumluluk konusunda tecrübeniz bana faydalı olacaktır.

Arkadaşlar yok mu başka önerisi olan. İnternetten baktım ama philips bulamadım. Arıza ışığı yakmayan. En kaliteli beyaz led geri vites ampulu lazım. 2019 leon fr mat

Arkadaşlar yok mu başka önerisi olan. İnternetten baktım ama philips bulamadım. Arıza ışığı yakmayan. En kaliteli beyaz led geri vites ampulu lazım. 2019 leon fr mat
Merhaba. Makyajlı leonların geri vites ampulü p21w değil buna dikkat etmek lazım. Ben kendi aracıma önce photon ph7020 taktım fakat geri vitese göre aydınlatmasını zayıf bulduğum için daha sonra photon ph7018 taktım ve şuan için memnunum. Bayadır aracımda herhangi bir sıkıntısı olmadı.

Önce ampül tipinizden emin olun. P21W olmayabilirde. Söküp bakın derim. Başka bir konuda arkadaşın geri vites ampül tipi T15 dipsiz çıkmış. Eğer cinsten emin iseniz ben halen yukarıda belirttiğim gibi Photon u öneririm.

Merhaba. Makyajlı leonların geri vites ampulü p21w değil buna dikkat etmek lazım. Ben kendi aracıma önce photon ph7020 taktım fakat geri vitese göre aydınlatmasını zayıf bulduğum için daha sonra photon ph7018 taktım ve şuan için memnunum. Bayadır aracımda herhangi bir sıkıntısı olmadı.
Arıza ışığı yakıyor mu?

Bunun en güzel yolu, önce söküp ampulün tipine bakmak, ardından araştırma yoluna gitmek.

Geri
Üst Alt