Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 2012 1.2 benzinli

Skrya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2012 Seat leon var 1.2 style paket araçta sorun vardı benzin pompasını değiştirdim olmadı benzin pompalama müşürünü değiştrdim ara ara sorun devam ediyo araç bazen cslışmama sorunu yapıyı yardımcı olurmusunuz

Merhabalar nasil bir sorununuz var daha detayli anlatır mısınız benzin pompasini neden degistirme kararı aldiniz

Arkadaşlar 2012 Seat leon var 1.2 style paket araçta sorun vardı benzin pompasını değiştirdim olmadı benzin pompalama müşürünü değiştrdim ara ara sorun devam ediyo araç bazen cslışmama sorunu yapıyı yardımcı olurmusunuz
Merhaba sorunu ne zaman ve nasıl şekillerde yaşadığınızı detaylı anlatabilir misiniz?
Teşekkürler
Yani kontağı çeviriyorsunuz marş basıyor ses geliyor ama çalışma olmuyor mu?

Opelin benzin pompasını takmıştık Kardeşim uyum sağlamadı şimdi orjinal benzin pompası taktım bugün düzeldi şuan inş tekrarlamaz

Araç devir tutmuyodu çalışma sorunu yapıyodu

Opelin benzin pompasını takmıştık Kardeşim uyum sağlamadı şimdi orjinal benzin pompası taktım bugün düzeldi şuan inş tekrarlamaz
Cozulmesine sevindim birebir uyumlu vw parcasi tercih etmeniz ya da sase nu ile oem parcalar tercih etmeniz aracinizda olusscak sorunalara engel olacaktır

Merhaba sorunu ne zaman ve nasıl şekillerde yaşadığınızı detaylı anlatabilir misiniz?
Teşekkürler
Yani kontağı çeviriyorsunuz marş basıyor ses geliyor ama çalışma olmuyor mu?
Aracı calıstrdım misal biryere gittim bazen arada calışmamazlık yapıyor benzin pompası degişti benzine giden valfi değiştirdim ara ara yine yapıyor 10 gün yapmıyor misal sonra marsa basıyom almıyor

Geri
Üst Alt