Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Kayadibi Otomotiv Terbiyesizliği

16 Ağustos 2013 Tarihinde Kayadibi Otomotiv’den sıfır km Seat Toledo 1.6 TDI 105 hp style paket bir araç satın aldım.3 Şubat 2014 tarihinde bir aracın arabama arkadan çarpması sonrası araçta oluşan hasarın tamiri Doğuş Otomotiv Kartal servisinde yapılırken aracımın motor kaputunun önceden boyandığı ortaya çıktı. Halbu ki ben aracı sıfır almış o güne kadar da herhangi bir kaza yapmamıştım. Bu durumu aracı aldığım Kayadibi Otomotiv ve Doğuş otomotiv uzmanlarına tespit ettirdim. Ancak herhangi bir çözüm getirmediler. Sonuç olarak ben bu aracı sıfır km Kayadibi otomotivden aldım. Ya kendileri bana bu aracı gizli ayıplı olarak bu şekilde sattılar, yada Doğuş Otomotiv Kartal servisinde boyandı. Bu nedenle Kayadibi Otomotive giderken iki kere düşünün derim.
Benim bir tanıdığım ticari arac aldı renault marka ondada boya cıktı sikayetci oldu ama araç ticari olduğu için bek bişey yapamadı ama hususi araçlarda böyle durumlar da mahkeme ye verile biliyo dedi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

mahalle arasında ufacık bir yer. servis kısmından daha büyük dükkanlar var sanayide o derece. teknisyen dedikleri 18-20 yaşlarındaki çocuklar. bir kampanya nedeni ile fiyat avantajı olduğu için izmit'ten 30 bin bakımı için buraya geldim. arabayı teslim ederken çıkan filtreleri ve bujileri almak istediğimi söyledim. siz istemeseniz de biz size teslim ediyoruz zaten dediler. bakım bitti aracı teslim alacağım nerde çıkan malzemeler diye sordum. kem küm koymamışlar bi soralım bakalım napmışlar gibi ciddiyetsiz cevaplar. neyse aradılar baktılar neymiş çöp poşeti yokmuş koyacak o yüzden atmışlar ve geri dönüşüme gitmiş. bu saçma cevap sonrası akılda beliren soru işaretleri ile aracı teslim aldım. araçta ciddi bir vuruntu ve titreme sorunu var. maalesef ertesi gün tekrar gitmek zorunda kaldım. arızalı buji takmışlar. değiştirdiler sorun düzeldi. bana harcanan 2 gün, gidilen ekstra 200 km ve yıpranmış sinirler kaldı. bir daha yanından geçmem kimseye de tavsiye etmem.

Erya Candır bana göre. Zaten ismi lazım değil servisle ilgili çok sıkıntılar gündeme geliyordu. Hayırlısı olmuş. Başka servis mi kalmadı...

@Lejyoner Hasan Ustayı iletişim adres telefon ne varsa paylaşır mısın :) Gebze bölgesine yakın olanlar için @OTO DÜNYASI var Gökhan Usta. Götürün anahtarı verin çıkın. Kendi binmeyeceği şekle getirmeden size vermez.

Geri
Üst Alt