Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza FR 1.2 veya 1.4?

iizza muzai

Kayıtlı Üye
19 yaşındayım, şu anda 2 yıl talepte bulunmayan 1.2 Clio kullanıyorum. İkinci bir araba aradım ve bir Seat Ibiza FR istediğimden eminim (sportif stil, vw made, ucuz vergi) ancak daha yavaş, daha ucuz 1.2 versiyonunu veya daha hızlı, daha pahalı olan 1.4 versiyonunu almaya karar veremiyorum. Sürmek için Clio'mdan daha hızlı ve daha heyecan verici bir şey istiyorum.

Benzer durumdaki 2, yaş, kilometre vb. Arasında yaklaşık 1000-2000 £ fark var gibi görünüyor. Ancak fiyat farkı daha iyi performans için buna değip değmeyeceğinden ve sadece 1.4 olan ACT'den emin değil. Performansı arttırmak için bir tanesinin yeniden ele geçirilmesine bakıyordum ama hala oldukça genç olmama rağmen sigortamı ne kadar artıracağından emin değilim.

Herhangi bir tavsiye veya yardım? Teşekkürler!

Geri
Üst Alt