Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza ateşleme bobini?

Ateşleme bobinlerinin değişiminde işçilik olmadığını söyledi servis. 3 tanesine 220 verdim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ucuza yaptırmıssınız. sımdı 4 u de degıstı sorun cozuldu fakat farkettım kı rolantı sureklı artıp azalıyor. ısıklarda durdugumda da kendı kendıne cıkıyor ınıyor. Neden olabılır sızce ?

Selam;
Haftasonu benim de haftasonu başıma bu talihsiz olay geldi. Yıkaması sağolsun bastı suyu motoru temizleyeceğim diye, çıktıktan sonra öncesinde saat gibi çalışan araba araba teklemeye, çekmemeye ve zangır zangır titremeye başladı. Hemen geri döndüm ve sorumlu tuttum kendilerini. Sanayiye gittim, 2 numaralı bobinin arıza verdiğini söylediler. VW özel servisine koşturdum hemen değiştirmek için fakat sonrasında da gariptir geçti titreme de çekmeme sorunu da. Sanırım su kaçtı vs. vs.

Diyeceğim şu ki, bobin fiyatı 70-90 arası bir şey, işçilikle tek bobin 100 lira kadar tutuyor. Hangisinde sorun olduğunu bulmak için de usta bilgisayarı bağlamadan araba çalışır vaziyette teker teker çıkarttı ve titremeyi gözlemledi. Benim anladığım, hangisini çıkarttığında titreme artmıyorsa, aynı kalıyorsa o arızalı sanırım. Belki yardımcı olur bu bilgi sana.

Mutlu günler herkese...
aracım birden yolda titremeye başladı. arıza ışı yandı gittim. her zmaanki ustama bilgisayara bile bağlamadan tornavida ile söktü bende o arada gittim parçacıdan aldım orjinali 80 TL geldim takarken baktım. aynen senin dediğin gibi tk tek denedi. para bile almadı ama attık bi siftah:D bi daha kine 2 tane de yedek alacağım. LPG lilerde daha erken yanıyormuş...

ucuza yaptırmıssınız. sımdı 4 u de degıstı sorun cozuldu fakat farkettım kı rolantı sureklı artıp azalıyor. ısıklarda durdugumda da kendı kendıne cıkıyor ınıyor. Neden olabılır sızce ?
Bende de ayni sorun basladi. Rolantide titriyordu hele de klima aciksa sarsiliyor araba resmen. Bir sure sonra yolda titreme ve cekisten dusme basladi ama lpg den benzine alinca araba %95 düzeliyor. Lpg ciye gittim problem gorunmuyor atesleme sistemine baktir dedi. Bujileri degistim duzelmedi. Bobini sokup deneyecegim ama sizin rolanti problemi sonra baslamis, bir cozum bulabildiniz mi

Geri
Üst Alt