Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza 2001 kasetçalara aux veya usb bağlantısı

İlker kardeşim,

05304697039 telefonum, whatshap grubu filan var ise eklerseniz sevinrim sizin gibi bilgili arkadaşlardan öğreneceğim çok şey olacağını düşünüyorum.

Size de hayirli Cumalar ustadim bende senin araca uygun yatour mp3 aux cevirici aparat var. Dilersen uygun fiyata birakabilirim delme bicme isine girmemis olursun. Bunlarda iki tür cevirici var biri yatour, cadence gibi markalar digeri sarı renkli ceviriciler ikisinide biliyorum ikiside iyidir. Yatour tabi dogal olarak daha kaliteli. Sarı olanlar daha ucuz dilersen onlarda isini fazlasiyla gorur fm vericilerden milyon kere iyidir hem ses kalitesi hemde kullanislilik bakimindan..

Size de hayirli Cumalar ustadim bende senin araca uygun yatour mp3 aux cevirici aparat var. Dilersen uygun fiyata birakabilirim delme bicme isine girmemis olursun. Bunlarda iki tür cevirici var biri yatour, cadence gibi markalar digeri sarı renkli ceviriciler ikisinide biliyorum ikiside iyidir. Yatour tabi dogal olarak daha kaliteli. Sarı olanlar daha ucuz dilersen onlarda isini fazlasiyla gorur fm vericilerden milyon kere iyidir hem ses kalitesi hemde kullanislilik bakimindan..
benim cep numarama fotoğraf gönderebilir misiniz acaba 05304697039

aıleye hos geldınız anadolu yakasında kı bulusmalara normallesme donemınde muhakkak bekliyoruz :)

converter apparatus suitable for your vehicle. If you wish, I can leave it at an affordable price and you will not be in the drilling business. There are two types of converters, one is yatour, the other is the yellow colored converter, I know both are good. Yatour is naturally better quality. The yellow ones are cheaper than the FM transmitters hellodear.in teatv

aıleye hos geldınız anadolu yakasında kı bulusmalara normallesme donemınde muhakkak bekliyoruz :)

Geri
Üst Alt