Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza Açık hava filtresi.

canım emın ol ıbızanın motorundakı tum noktalara o fıltreyı soktum cıkardım ama en guzel ve en uygun hava gelen yer orası dıe tahmın edıyorum zaten kı saga sole degmeden durabılecegı en guzel yer orası ıbıza da bısı yı farkettım bu arada aracın o fıltre oldugu yerı soguk tam tersı kısım felaket bı sekılde ısı farkı var 1 2 saat gezdıkten sonra bı sag camurluga dokunun bı sol camurluga dokunun farkı anlarsınız hatta kaputun onden bakınca sol kısmı bıle daha cok ısınıyo.

ibizada mumkunmu bilmiyorum ama en ıyı yöntem ya sis farının arkası yada ızgaranın hemen yanıbaşı

Bu arada yeni aklıma geldi açık hava filtresi yakıtı etkilermi.

etkiler yakıt tasarufu sğlar fazla yakarsada sadece o sesı duymak ıcın basarsan yakar.ıstersen bende sımato karbon hava fıltresınden var sana satabılırım uygun fıyata.

Ses duycam dıye bastıgın surece mantıken etkıler onun dısında etkılemez

canım emın ol ıbızanın motorundakı tum noktalara o fıltreyı soktum cıkardım ama en guzel ve en uygun hava gelen yer orası dıe tahmın edıyorum zaten kı saga sole degmeden durabılecegı en guzel yer orası ıbıza da bısı yı farkettım bu arada aracın o fıltre oldugu yerı soguk tam tersı kısım felaket bı sekılde ısı farkı var 1 2 saat gezdıkten sonra bı sag camurluga dokunun bı sol camurluga dokunun farkı anlarsınız hatta kaputun onden bakınca sol kısmı bıle daha cok ısınıyo.

Ogun orda duran fıltre ıle ve ızolasyonsuz boru oldugu surece onun hc b mantıgı yok performans acısından.Cai dedıgımız olay zaten motora soguk hava sokmak kaput ıcerısındekını degıl

arkadaşlar bende bu şekilde yaptırmak istiyorum. fakat birkaç yerden sordum yapamayız dediler. nerede yaptıracağım konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Geri
Üst Alt