Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat fiyat listeleri

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Seat fiyat listeleri
Arkadaşlar herkese merhabalar hayırlı forumlar..İstisnasız olarak her ay fiyat listelerini takip ediyorum ne olmuş ne bitmiş diye..Son açıklanan mevcut fiyat listesine baktığımızda Makul fiyatlı dediğimiz leon fr dsg bile 200 bin TL bandına gelmiş durumda.Satış sorumlusu bir arkadaşımla yaptığım sohpettede Mayıs Haziran gibi minimum yüzde 5 ilk bir zammın gelme ihtimalininde bir hayli yüksek olduğunu söyledi...ÖTV indirimi yok hurda teşviği yok dolar kuru malum piyasa hali ortada..Allah sonumuzu hayır etsin..Image1588228587.508343.jpg

2020 yilinda degerini ikiye katlayan iki seyden biri altin digeri otomobil bence. Ev arsa vs bunlarin piyasasi dustu.

• Beğen
Reaksiyonlar: zubb
Bu fiyatlara bence müşteri bulamazlar gelmez kimse

Şubat 24te Leon 1.5 ecotsi 150 beygir style paket aracımı 159bin tlye aldım. Aralık sonunda Amerikadan gelmiştim. Maksimum bütçem 130 bintl idi. Ne hayallerim vardı . 2 yıl orada kalmıştım. İnanın gelince 1.5 ay araba aradım. Sıfır ve ikinci el. Gelince fiyatları görünce şok oldum. Hele hele ikinci el arabalara istenen fiyatları ve bakmaya gittiğim arabaların durumunu görünce sinirlerim bozuldu. Şans mı desem ne desem bu arabayı buldum 1 tane vardı aldım. Çok para verdim diye sızlanırken zam üstüne zam yedi. Gerçekten çok paralar. Bence hiç bir marka bizim piyasada ki paralarını etmez. Araba aradığım süreçte piyasada çok şeye şahit oldum. Malum sitede arabam opsiyonlandı yazıp 5 gün sonra arabasını 10 bin arttıran gibi. Bayide olmayan sıfır arabaları galerilerde sıra sıra ve 3-5 bin zamlı fiyatlarla görmek gibi. Ne olacak nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum. Keşke arabamız değerlense ama aslında her arabaya zam geliyor. Sağlıcakla kalın.

Seat fiyat listeleri
Arkadaşlar herkese merhabalar hayırlı forumlar..İstisnasız olarak her ay fiyat listelerini takip ediyorum ne olmuş ne bitmiş diye..Son açıklanan mevcut fiyat listesine baktığımızda Makul fiyatlı dediğimiz leon fr dsg bile 200 bin TL bandına gelmiş durumda.Satış sorumlusu bir arkadaşımla yaptığım sohpettede Mayıs Haziran gibi minimum yüzde 5 ilk bir zammın gelme ihtimalininde bir hayli yüksek olduğunu söyledi...ÖTV indirimi yok hurda teşviği yok dolar kuru malum piyasa hali ortada..Allah sonumuzu hayır etsin..Ekli dosyayı görüntüle 21131
Gerçekten çok para.... 200 bin bandına çıkıldığında bence Leon mantıksız oluyor... Bu rakamlara premium segment araçlara geçiş yapılabilir...

Geri
Üst Alt