Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Erya ( sunroof bakım paketi )

Fitiller şöyle her bakımda kontrol ettir sonra benim gibi Bi bakmisin şu almış araba 😄
7000'de sağlammış valla. Abi araba zaten 10.000 km'de. Araç kışın dışarı bile çıkmıyor. Sadece yazları yol yapıyorum. Fitiller hakkında bişi olucağınıda sanmıyorum. Yalan dolan valla ne diyim.

Bahsi geçen servis zaten mimli biyer.Bi abim yazın götürdü aracını servise 2600 civarı bir para ödedi.Rutin bakım yaptilar güya yağını bile değiştirmeyi bilmiyorlar.olmasi gerekenin çok üzerinde yağ konulmuş arabaya ve hava filtresine giden hortumu çıkarmışlar araba çekişten düştü vs bir sürü sorun.Adam arabadan soğudu o olaydan sonra.Servisler işi bilmiyor ve garanti verebilmek için baya kabarık fatura çıkarıyorlar.Atiyorum sunroof değişecek garantiden senden zaten 2 3 senede onun parasını bakım bahanesiyle fazlasıyla aliyor zaten.2 3 senede 10 bin tl paran gidiyor sırf garantisi bitmesin diye.Servis işi hadi diyelim garanti bitene kadar devam etsin ama garanti bittikten sonra sırf servis bakımlı demek için arabayı servise götürüp birsuru para bayılmak bana mantıklı gelmiyor.Cok basarili ustalar var dışarda 3 te 1 fiyatına.
Kesinlikle katılıyorum. Bundan sonra garanti yok 1 ay sonra son. Ya kendi ustam yada fiyat farkı fazla olmazsa boscha artık böyle.

Kesinlikle katılıyorum. Bundan sonra garanti yok 1 ay sonra son. Ya kendi ustam yada fiyat farkı fazla olmazsa boscha artık böyle.

Dogus bizi cok seviyor orasi kesin. :)

30.000 bakiminda yanlis hatirlamiyorsam Ocak ayinda sun roof bakimini 250 TL gibi bir ucrete yaptirmistim. Kampanya vardi o zaman.

Geri
Üst Alt