Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ateca kör nokta uyarısı

Doğru yoldayım demekki. a.alpas tan sonuç ve bilgi bekliyorum. Ayrıca ateca ya olan arona ya da olur bence.
Benim şuan için proje beklemede sırayla gideceğim.
1- seat sound (parçalar geldi)
2- Kablosuz şarj (parçalar geldi)
3- pla 3.0 (parçalar geldi)
4- kör nokta (gümrükte bekliyor)
5- koltuk ısıtma (bütçe aranıyor)
6- adaptif çekse (bütçe aranıyor)
7- mib 2 (olabilir)

Tabi bu arada bebek geldi gelecek süreç uzayabilir.
Fakat bunların hepsini sonradan yapıldığını ve çalıştığını biliyorum.
Geçen ay leon a , geçen haftada ateca ya kör nokta taktı bir abimiz sorunsuz çalıştı.

Ateca ya kör nokta takan arkadaşla benim görüşmemi sağlayabilirmisiniz?Ben Samsunda yaşadığım için önceden görüşmek ve bilgilenmek isterim. Tşklr ayrıca PLA 3 nedir?

Son düzenleme:
Ateca ya kör nokta takan arkadaşla benim görüşmemi sağlayabilirmisiniz?Ben Samsunda yaşadığım için önceden görüşmek ve bilgilenmek isterim. Tşklr ayrıca PLA 3 nedir?
Mesaj attım bilgileri. Pla 3.0 park sensörleri ile park asistanı dikey paralel park etmesini sağlıyor.

Kablosuz sarj icin kodlari paylabilirmisiniz parca kodlarini ve lazim olan parcalari

Servise gidemedim. Araç kaç modeldi. Bana özelden telefonunuzu atsrsanız iyi olur. Bazen bazı bilgiler lazım olabiliyor.

Kablosuz sarj icin kodlari paylabilirmisiniz parca kodlarini ve lazim olan parcalari

ea420c808a52b8386997f8c332a64725.jpg

Yinele servisten teyit ediniz.
Mevcut takılı olan plastik parça sökümü zor.
Vitesin olduğu pianoblack tek parça sökülmesi gerekiyor. Bu parçaya plastik kaynak yapılmış çünkü biz sökerken zorlandık.
6c3287bea0d1f5cbea16725a949381f4.jpg

Takip edenler için, sonunda fırsat bulup montajı yatırabildim. Kusursuz bir şekilde çalışmakta.
49acf9b1ee2e03c70efda83875019cc3.jpg

Geri
Üst Alt