Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 2014 Reference Hk. Sorularım

Bu da guzelmis gercekten. Jant isini halledince duruma gore bir seçim yapicaz bakalim. Her sey cok pahali ulke de su ufacik modifiyeleri yapmak 4-5 bin tl jantlarla birlikte :((
Aslında bizimki modifiyeden çok ufak dokunuşlar ama arabayı gözümüze daha hoş getiren dokunuşlar.Dedigim gibi zevk meselesi göze guzel gelme isi.ayna kapaklarını kaplatirsiniz.hoşunuza gitmezse degistirme sansiniz olur.Ama ben olsam bu rengi bu şekilde degerlendirirdim.

Hatta araka plakaligin olduğu yeride bu renge kaplatirdim. Alışılmışın dişina çıkmak bazen daha güzel sonuçlar verebiliyor

Modifiye pahalı olan değil araca yakışan malzemelerdir araç bordo olduğundan önermedim açık kırmızı olsa kesinlikle siyah demem.Seat bence vw den daha sportif ağır başlı ve modifiyeler daha çok yakışıyor.Kalite olarak biraz daha iyi olsa tadından yenmez.Gerçi atecalarda bir sıkıntı yok konforu çok güzel ama leonlarda hem çok sert hemde trim sesi var diyorlat biraz özenseler leona güzel olurdu onuda yeni kasalarda çözmüşler gibi.Keşke aracı açık kırmızı veya beyaz alsaydınız bordo çok çiziliyor bakımı zor siyah gibi.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Modifiye pahalı olan değil araca yakışan malzemelerdir araç bordo olduğundan önermedim açık kırmızı olsa kesinlikle siyah demem.Seat bence vw den daha sportif ağır başlı ve modifiyeler daha çok yakışıyor.Kalite olarak biraz daha iyi olsa tadından yenmez.Gerçi atecalarda bir sıkıntı yok konforu çok güzel ama leonlarda hem çok sert hemde trim sesi var diyorlat biraz özenseler leona güzel olurdu onuda yeni kasalarda çözmüşler gibi.Keşke aracı açık kırmızı veya beyaz alsaydınız bordo çok çiziliyor bakımı zor siyah gibi.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Valla bu denk geldi bunu aldik evet cizikleri belli ediyor. Siyah yapacagim muhtemelen jant olarakta orjinal ariyorum olmazsa burban

Geri
Üst Alt