Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.4 Reference 2011 Hız Sabitleyici Ekletme Nasil Yaptirabilirim

Syncal

Kayıtlı Üye
seat ibiza 1.4 reference 2011 hız sabitleyici ekletme yaptirmak istiyorum ilk aracım olduğu icin araçlar hakkında fazla bilgim yoktu şahsen 1 yil falan oldu aşşa yukari ve uzun yollarda artık yolmaya falan başladi duyduma göre 2011 modellere sadece kol ve bi 2 ekleme yaparak hız sabitleyici takiliyormuş bu konuda bilgisi olan varmi acaba hız sabitleyici sonradan ekleten ve bilgi verebilcek varsa cok sevinirim özellikle model yili 2011 reference paketi falan olursa sevinirim tavsiye ettiniz usta olursa oda olur Tokat -Samsun Sivas Corum Bu bölgelere gitmekde sıkıntı yaşamam fiyat konusunda da bilgi velirseniz sevinirim tşkler

Yetkili servise gösterin onlar size yardımcı olacaktır. Zamanında 500 liraya yapıyorlardı o zaman yaptırmadığıma pişman oldum.

valla servise ilk firsatta sorcam ama telefonla arayinca sanki devret sırrı gibi aciklamiyollar buraya gelin size yardımcı oluruz diyip duruyollar :) 500 tl ne zaman istemişti acaba adamlar:D

2014-15 yıllarıydı sanırım. Satar daha dolu bir modele geçerim diye yaptırmamıştım. Büyük konuşmayacaksın işte Düldül 241 ini geçti ben hala sürüyorum keretayı...
Oraya çağırmalarının sebebi aracın beynine bakıyorlar sanırım uyumlu olup olmadığına bakacaklar o yüzden. Kimi uyumlu kimi uyulu olmuyordu.
Şu an da iki binden aşağı istemezler gibime geliyor.
Giderseniz sonucu yazın biz de öğrenmiş oluruz.

Geri
Üst Alt