Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Polar anket

polar hakkında

• beğendim

Kullanılan: 27 58.7%
  • beğenmedim

Kullanılan: 19 41.3%

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Genel görünümü güzel beğendim, 2 detayla ilgili kafamda soru işareti var;
-Ay yıldız ve bayrağın orantısız olmasının
-Sol koldaki kırmızı şeridin farklı tonda ve bir tane olmasının bir sebebi varmıdır?

Genel görünümü güzel beğendim, 2 detayla ilgili kafamda soru işareti var;
-Ay yıldız ve bayrağın orantısız olmasının
-Sol koldaki kırmızı şeridin farklı tonda ve bir tane olmasının bir sebebi varmıdır?

Eeee sorular sorular kafada büyüyen sorulaarrrrr???????????????
Ya cvp??????

-sol koldaki bant kırmızı olsun.
-ay-yıldız bayrak şeklinde olucaksa, daha geliştirebilir.
-SCW yazısı, net olsun :)
-siyah renkli olarak, kırmızı-siyah tonlarda üretilir ise tadından yenmez :)

gayet güzel bence motor kullanırken bile giyebilirim içime baya bi sindi sırtada scw koyabiliriz diye düşünüyorum şöyle düşünelim geçen feshane otoparkında durduğumuzda uzaktan baktıklarında bir seat klübü olduğumuz belliydi fakat ismimiz bilinmiyordu kaldı ki bir kaç seat klübü daha var ve gün geçtikçe de artabilir sırtımızdada reklam olursa kişiler daha kolay bize ulaşabilir.Ama genel olarak başarılı tebrikler.

p.s. emrenin kendisi ztn Scw reklamı kendisinden de böyle güzel bi polar beklenirdi :cool:

kışlık ve yazlık yapılsa ne güzel olur yaz kış giyeriz. :) yazlık olanını naylondan yaparlar.

Geri
Üst Alt