Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW polar anket ve görüş lütfen

polar hakkında

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
evet sezgin bizde sizin görüşlerinize göre sponsorları ortandan kaldırdık.zaten bu konuyu açıp size sunmamızın sebebide fikir almaktı.sonuçta herkesin severek alıp giydiği bişey olması önemli.kalıp olarak bide belirttiğim ferrarini polarındaki kalıbı çalışıcaz:eek:key:

ben mesela sağdan 2. olan mavi ferrari polarının kalıbını ve şeklini çok beğendim sizce nasıl:confused: tabi bunu kendi renklerimiz olan siyah gri ve kırmızı olarak yaptırırız

İsabetli bir karar kardesim sade bir o kadar da kesimleri hoş duruyor..Allah biliyor ya bu ornekleri yayinlarken içimden bu model çok hoş duruyor diye geçirmiştim..tabi topluluğun vereceği kanaate göre yapılacağı icin ortaya çıkan ve SCW logosu olan herseyin arkasındayim destekçisiyim...

arkadaslar ulvı abının paylastıgı resımde bence bmw modelıde olabılır bmw yerıne scw onun ustune sol koseye turk bayragı ve arka sırtada scw logo nasıl olur sızce renk grı sıyah olabılır yazılar kırmızı

ben mesela sağdan 2. olan mavi ferrari polarının kalıbını ve şeklini çok beğendim sizce nasıl:confused: tabi bunu kendi renklerimiz olan siyah gri ve kırmızı olarak yaptırırız

Emre olabilir ama kolundaki alt kısımdaki lastik basit duruyor o kısma başka bir şey düşünmek gerek,,,

Adsız.jpg

Arkadaşlar bu renkler nasıl. Biraz acemice oldu ama Türk Bayrağı bu şekilde benim hoşuma gitti. Tabiki bu şahsi fikrim.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 26
Emrecim önce emeğine sağlık. düşünce ten numero... renk konusunda kırmızı mavi ve gri diyosun fakat gri tonu yok gibi geldi bana. renk uyumu gayet iyi kırmızı ve siyah birbirini tamamlayan renkler. etek ve kollar a gri ton kullanılabilir ve sırt kısmına büyük bir logo kullanılabilir. böylece sadece org.larda değil her zaman kullanılabilir diye düşünüyorum....tabiiki baskı yerine işleme daha kalıcı durur kanaatindeyim.. hee birde sponsor olayının iptali bence de doğru oldu.
Bence çok BAŞARILI.....:eek:key::eek:key:

bence de sağdan 2. soldan 3. olan mavi renk çok güzel

Iyi de beyler Emre 'nin ( [MENTION=60]ghost rider[/MENTION] ) demek istediği SCW 'nin asıl rengi neyse onu kullanalım yani " Kırmızı,gri,siyah " mavi nerden çıktı ki onu anlamadım :)

Serkan ( [MENTION=23755]profescobar[/MENTION] ) 'ın yaptığı güzel olmuş mesela bir tanede ben paylaşayım, birşeyler yapmayı denedim.

2pzadc5.gif

Mesela Türk Bayrağı yine sol göğüste ( kalbin üstünde ) durabilir ve bizim SCW Amblemi arka ense kısmına gri olan bölgeye yapılabilir yada resimde göründüğü gibi yapılabilir.

Geri
Üst Alt