Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Organizasyonunu Nerde İstiyor ?

SCW organizasyonu nerde olsun...?

• ağva

Kullanılan: 7 30.4%
  • çanakkale

Kullanılan: 16 69.6%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
faruk abininde dediği gibi ağva zaten şurası hergün gidilir çanakkale diyorum.

Bende canakkale dıyenlerdenım agva daha yakın mesafe oldugu ıcın her zaman yapılabılcek b organızasyon ama canakkaye organızasyon duzenlenmesı hem sehıtlık zıyaretı acısından hemde her zaman yapmadıgımız bır seyı yapmak adına daha guzel olur dıye dusunyorum

bana her yol PARİS....:D
organizasyon olsunda beraber olalımda dostlarla gerisi boş.....:D

Çanakkale olsun diyorum ancak 3-4 Temmuz tarihi bana uymuyor malesef.. :(

aslında çanakkale teklifini cezmi abi sundu bende ağva..her ikisinede eyvallahım var.yorumlarınızıda okuyorum ağva yakın falan diyoruz, diyoruz ama toplanma ve yol almaya gelince mesafeli yere gidicek sayıda bulamıyoruz.belki yakın bi yer olursa say olarak çoğalırız diye düşünmüştüm.amaç beraber olmak.ağvası çanakkalesi bahane..
bu arada tarihte bi fikir.tarihle ilgili fikirlerinizide yazabilirsiniz.herkese uygun bi tarihle değiştirilebilir...

tarihi biraz daha ileri almak sayı olarak faydalı olabilir..gerçi ileri tarihler de tatillerine denk gelebilir insanların..
Allah kısmet ederse ben zaten Çanakkale'ye gidicem..

Çanakkale olsa bence daha iyi olur...

arkadaslar eger canakkale olursa eceabatta bır abımın barı var denız kenarında orda kafamıza gore gerektıgı sekılde eglenebılırızde hemen önü kumsal tabi sadece fikir cunku butun gun sehıtlık te kalamayız cok sıcak olacak

oylamaya göre Çanakkale..
peki tarih. ??

:)

afyona gelin konaklama v.s. herşeyi ayarlayayım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt