Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ateca incelemesi

@memet_one kardeşim incelemen için teşekkürler...annem geçen hafta 2011 1.2 tsi dsg style aracıyla kaza yapıp perte çıkarınca bizde araba arayışına girdik 3008 ile bunun arasında çok kaldım.3008 her anlamda bundan mantıklıydı ama ismi peugeot olunca içim ısınmadı herzamanki gibi ve bende adana kavi den aralık ortası gibi gelecek 1.4 tsi 150 hp act dsg excellence donanım+excellence paket+19" jantlı beyaz renk araca kapora verdim bakalım aralık ayında kullanınca bende kullanım fikirlerimi yazarım burda

@memet_one kardeşim incelemen için teşekkürler...annem geçen hafta 2011 1.2 tsi dsg style aracıyla kaza yapıp perte çıkarınca bizde araba arayışına girdik 3008 ile bunun arasında çok kaldım.3008 her anlamda bundan mantıklıydı ama ismi peugeot olunca içim ısınmadı herzamanki gibi ve bende adana kavi den aralık ortası gibi gelecek 1.4 tsi 150 hp act dsg excellence donanım+excellence paket+19" jantlı beyaz renk araca kapora verdim bakalım aralık ayında kullanınca bende kullanım fikirlerimi yazarım burda
Hayirli olsun yeni araciniz, lansman fiyati armi, ne kadara anlastiniz

Hayirli olsun yeni araciniz, lansman fiyati armi, ne kadara anlastiniz
valla pazarlık yapmadım çünkü fiyat garantisi yok fiyatlar şöyle
excellence donanımlı 1.4 tsi act dsg 110.000tl
excellence paket 5800tl(excellence pakette ses sistemi,elektrikli şöför koltuğu,kış paketi,geri görüş paketi,panoramik cam tavan var)
19" jant 3100
yani 118.900 ediyor plaka hariç 500 tl kapora verdim gelince ne olacağına bakarız dedik bunlar liste fiyatları inerlermi yoksa lansman fiyatımız bunlar inmiyoruz mu derler düz 118 mi yaparlar bakıcaz birde o zamana kadar beklicek arabamız yok belki dolu bir leon bulursam fr ona da geçebilirim hayırlısı şimdilik kaporamız var ama gene de teşekkürler

Paylaşım için teşekkürler. Bu aracın tutacağını düşünmüyorum. Inşallah yanılırım. 3008 Atecadan daha iddaalı girdi. Alanlara hayırlı olsun.

Güzel bir inceleme olmuş emeğinize sağlık. Seat Keleşler Satış Müdürü Oktay Bey çok iyi bir kişidir. Eski bir doğuş çalışanı olarak bu tarz incelemeler yapılmak istendiğinde destek olmaya çalışırım ayrıca Seat Aykan Kayseri ve Seat Aygüv Gaziosmanpaşa bayileri içinde yardımcı olabilirim. Hala daha sevdiğim değişmeyen kişiler oralarda duruyor. Saygılarımla

Geri
Üst Alt