Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SCW İos ve Android Mobil Uygulaması Yayınlanmıştır

PATRON

Administrator
Scw programına giriş yapılamıyor bilginize olay storeden denedim duyurular kısmından linki denedim olmadı bilginize

Aylık ödediğimiz ücreti ödeyemiyoruz. Ödeme sisteminde problem var hata veriyor.
Çok sık veriyor bu hatayı sistemleri. Ödeme yapacağız da düzelmedi halen.

PATRON

Administrator
3 günlük bağlantı sorunu çözüldü. karşı tarafın ödeme sayfasında problem olmasından dolayı her ay bu sıkıntıyı çekiyorduk.
Nihayet ödememizi yapabildim ama bir daha kesinti olmaması ve aksilik yaşanmaması adına 5 aylık olarak ödeme gerçekteştirdim.
Üzerimden büyük yük kalktı. Uygulamamız yeniden aktif...

muradi

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Sorunun çözülmesine sevindik. Geçmiş olsun.

ios sürümünde tam ekran kullanımı olmuyor. Bunu daha önce söylediler mi, bilmiyorum ama çözmeniz mümkün müdür?

IMG_5213.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_5213.jpg
    IMG_5213.jpg
    255.4 KB · Görüntüleme: 12

PATRON

Administrator
Andoid uygulamasında bu problem yok. Hatta android cihazlarda ayarlar kısmında "tam ekran uygulama ayarları" mecvut.
Buradan tam uygulama izini vererek düzeltebiliyor android. IOS cihazınızda bu var mı kontrol eder misiniz? Hangi telefonu kullanıyorsunuz?
IOS uygulama sürümümüz eski sürüm. Yeni sürümü yayınlamak için ciddi bir rakamı var biz de idare ettiğimiz kadar idare etmeye çalışıyoruz.

muradi

Kayıtlı Üye
Andoid uygulamasında bu problem yok. Hatta android cihazlarda ayarlar kısmında "tam ekran uygulama ayarları" mecvut.
Buradan tam uygulama izini vererek düzeltebiliyor android. IOS cihazınızda bu var mı kontrol eder misiniz? Hangi telefonu kullanıyorsunuz?
IOS uygulama sürümümüz eski sürüm. Yeni sürümü yayınlamak için ciddi bir rakamı var biz de idare ettiğimiz kadar idare etmeye çalışıyoruz.
Merhabalar,
Cevap için teşekkürler. ios 14.2 sürümünde iPhone 11 kullanıyorum. Androidte olan tam ekran uygulama ayarı ios için yok.
Ben de bir ara ios uygulama geliştirme ile uğraşmıştım. Dediğiniz gibi ücretler ateş pahası.

Sorun değil bu şekilde kullanmaya devam ederiz.
iPad için sorun yok, zaten. Eğer sürüm güncelemesi yaparsanız ve isterseniz birkaç önerimi kullanıcı deneyimi bağlamında yazabilirim.

Zor bir iş olduğunu biliyorum, kolaylıklar dilerim.

Üst Alt