Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satıyorum

ayula55

Kayıtlı Üye
2017 model Aralık 15 de trafiğe çıktı 24222 km de beyaz style Leonumu malum sitede 899504180 no ile 206 k TL ye ilana çıkardım. Buradaki ilgilenebilecek arkadaşların bilgisine sunuyorum.

Hayırlı satışlar
Kesin satmak istiyorsanız fiyatta biraz daha aşağılara bırakmanız gerekebilir.
Haklısınız İsmail bey. Ben aslında al sat yapanlardan değilim. Bundan önceki aracımı da sıfır aldım 10 yaşında 70k. Da sattım. Buna da kıyamıyorum. Benim yaşım 60 bu aracıma lane asist ve acc ekleyip binerim ve bu araç Allah gecinden versin beni öldürür diye düşünüyorum. Ben Eskişehir de yaşıyorum buradaki yetkili servise sordum biz yapmıyoruz bu sistem izin vermiyor dediler. Ancak malzeme tedariki yaparız dediler. Verdikleri rakam işçilik hariç 20 bini geçti. Ender elektronik ile görüştüm işçilik dahil yarı fiyatına yapılacağını söylediler. Galiba bana bir İstanbul yolu göründü. Yine de her türlü tavsiyelerinize açığım. İlginize teşekkür ederim. Selam ve sevgiler.

Geri
Üst Alt