Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 1.2tsi ibiza kahvrengi + cam tavan + büyük ekran

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
Merhabalar. İlk günden beri titizlikle kullandığım aracımı satıyorum arkadaşlar.
Aracın ilk sahibiyim aldığım günden beri titiz hor kullanılmamış yorulmamış km yapmamış bir arabadır.
Fabrikasyon olarak üzerinde büyük ekran + cam tavan ve paket ile gelen bir kaç özellik daha vardır
Gizli özellikler açıktır
Cam filmi ve arka difizör led ampuller haricinde sonradan yapılan bir işlem yok tamamiyle orjinal kullanılmıştırL
link:https://www.arabam.com/ilan/sahibin.../adventure-kahverengi-cam-tavan-ibiza/9912328
Sormak istediklerinizi sorun arkadaşlar kaza bela değişen ezik vs yoktur bakımlar ve yıkamasını bile sonax cevizli asfde yaptırdım bu zamana kadar.

Merhabalar. İlk günden beri titizlikle kullandığım aracımı satıyorum arkadaşlar.
Aracın ilk sahibiyim aldığım günden beri titiz hor kullanılmamış yorulmamış km yapmamış bir arabadır.
Fabrikasyon olarak üzerinde büyük ekran + cam tavan ve paket ile gelen bir kaç özellik daha vardır
Gizli özellikler açıktır
Cam filmi ve arka difizör led ampuller haricinde sonradan yapılan bir işlem yok tamamiyle orjinal kullanılmıştırL
link:https://www.arabam.com/ilan/sahibin.../adventure-kahverengi-cam-tavan-ibiza/9912328
Sormak istediklerinizi sorun arkadaşlar kaza bela değişen ezik vs yoktur bakımlar ve yıkamasını bile sonax cevizli asfde yaptırdım bu zamana kadar.

Hayırlı satışlar dilerim
Buraya da fiyat belirtir misiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Hayırlı satışlar dilerim
Buraya da fiyat belirtir misiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Tabiki kusura bakmayın

Aracın fiyatı 65Bin TL'dir
Scw özel onun haricinde arayanlara en fazla 500 lira indirim yapacağım arayan arkadaşlar SCW'den aradığını mutlaka belirtsinler saygılar :)

Hayırlı satışlarr

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt