Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sari uyari isigi sonrasi

oxmoxtox

Kayıtlı Üye
Hepinize Merhaba dün aracımla yolda giderken sarı üçgen düşük yağ uyarısı aldım. Daha sonra kılavuzu inceledim en kısa zamanda yağınızı değiştiriniz ya da ekleyiniz yazıyor. Bakımına çok az bir zaman kaldı ama beni bir ay daha idare etmesi adına yağ eklesem olur mu hangi yağı eklemem gerekir ne kadar eklemeliyim?

Aracınızın yağ seviyesini motor durduktan yaklaşık yarım saat sonra ve düz bir zeminde yaptığınızı kabul edersek. Aracınızda yağ eksiltme sorunu var. Bu hiç normal değil. Yağ eklemeniz doğru olacak fakat bu geçici bir çözüm. Muhtemelen bakımdan sonra yine eksiltecek. Size tavsiyem eksiltmeye neden olan sebepleri araştırmanız

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracınızın yağ seviyesini motor durduktan yaklaşık yarım saat sonra ve düz bir zeminde yaptığınızı kabul edersek. Aracınızda yağ eksiltme sorunu var. Bu hiç normal değil. Yağ eklemeniz doğru olacak fakat bu geçici bir çözüm. Muhtemelen bakımdan sonra yine eksiltecek. Size tavsiyem eksiltmeye neden olan sebepleri araştırmanız

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Motor durduktan 5 dk sonra duz bir zeminde olctum. Kitapcikta aracinizi biraz surdukten sonra motoru durdurunuz. 2 -3 dakika sonra duz bir zeminde olcebilirsiniz diyor. Peki servise gidene kadar hangi yag kullanmaliyim?

Arkadaslar bugun 30.000 km bakimini 3575tlye yaptirdim. Filtreler ve yag degisti. Aracin yag eksiltmesinin normal oldugunu ve bu miktarin 350-400 ml oldugunu soylediler.

Geri
Üst Alt