Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

saat ve geçici km sıfırlama

cars

Kayıtlı Üye
Merhaba, yeni kasa ibiza sahibiyim. 2 yılda 4 kez olmuştur ama araç saatini ve geçici km yi sıfırlıyor kendi kendine. bu konuda şikayet var.com da da yazanları gördüm. servise sordum o konuda güncelleme gelmesini bekliyoruz demişlerdi 6 ay önce sonra ses seda çıkmadı. bilgisi olan var mıdır?

Merhaba, yeni kasa ibiza sahibiyim. 2 yılda 4 kez olmuştur ama araç saatini ve geçici km yi sıfırlıyor kendi kendine. bu konuda şikayet var.com da da yazanları gördüm. servise sordum o konuda güncelleme gelmesini bekliyoruz demişlerdi 6 ay önce sonra ses seda çıkmadı. bilgisi olan var mıdır?

Güncelleme gelse haberiniz olurdu mutlaka bu konuyu daha önce de başına gelip soran olmuştu yeni yazılım olana kadar muhtemel bu olay takrar edecektir
Çok sık olmadığı sürece çok kafaya takılacak bir durum değildir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

• Beğen
Reaksiyonlar: cars
Ben de aracımı yazın almıştım o ara bir iki kere başıma geldiydi şimdiye kadar kullandım hiçbir problem olmadı ama dün ve bu sabah yine yaptı aynı şeyi canım sıkıldı iki sabahtır hava çok soğuk acaba onunla bir ilgisi mi var ya da kutup başlarının mı sıkılması gerekiyor anlamadım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yabancı forumlarda biraz araştırma yaptım, 2015/2018 ibizalarda da yaşanmış sorun, çözüm olarak sigorta değişimini vermişler. İsterseniz bir kontrol ettirin.

merhaba
Benim aracta 1-2 kez aynı seyi yaptı. Muhtemelen cogu ibiza yapıyor. Hatta ara ara en son calan sarkıda tekrar geri gelmiyor. Cok dert degil ama cözümü bir an önce bulsalar daha iyi olur. Sigorta atmadan degişim ile nasıl gecer onu anlamadım

Merhabalar bu konuyu servisle görüştüm hatta doğuşa email de attım sorunun çözüldüğünğ servislerde ücretsiz güncelleme yapılıyor diyede bilgi aldım.Bakım yaptırdığım servisi de aradım sıfırlama ile ilgili güncellemenin geldiğini söylediler servisinizle görüşmenizde fayda var

Geri
Üst Alt