Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 310 Radio

KeleBek

Kayıtlı Üye
İlk öncelikle herkese merhaba.
1 hafta önce 2014 Model Toledo style paket araç aldım. Aracın içini (tuş takımlarını ve radyo) araştırırken radyo içinde bluetooth özelliği için alt yapının hazırlanıp ancak gerekli parçanın takılmadığını fark ettim.
Sorularım şunlar;
1- Şimdi aracın üzerinde RCD 310 model bulunmakta. Bunu çıkarıp daha üst model olan RCD 330 yada 510 serisini mi alsam. (Üst modellerde güzel fiyat çıkıyor 2.500-3.000 TL)
2- Bluetooth eksikliğini başka nasıl giderebilirim. (İnternette baktığımda yolcu koltuğunun altına bir parça koyarak bu durumu düzeltiyorlar)

Yardımlarınız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    9.3 KB · Görüntüleme: 25
Bluetoothlu FM transmitter işinizi görebilir, istanbulda yaşıyorsanız işinizi görmez

Bir önceki aracımda dediğiniz parçayı denemiştim. Dediğiniz gibi pek randıman alamadım açıkçası :(
Merhaba en ucuz yolu aux girişine Bluetooth takmak. ben tüm araçlarında aynı yolu deniyorum ve hızlı harika ve kaliteli ses alıyorum. Telefonumla eslestirip istediğim müziği dinliyorum Screenshot_2020-07-20-12-37-20-101_trendyol.com.jpg

Geri
Üst Alt