Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radyatör fanı sürekli dönüyor.

Wilson

Kayıtlı Üye
Radyatör fanımsürekli dönüyor. Kantak açık kapalı farketmiyor. Motor soğuk yine yapıyor şiddetli başlıyor biraz devam edip tam yavaşlıyor kapanıcak gibi tekrar başlıyor. Beyine bağlandı muşurda bir sıkıntı çıkmadı.

Ustadim termostat bu soruna bu sekilde neden olmaz bence. Termostat sadece makanik bir parca su isinirsa gecer isinmazsa gecemez olayi yani. Yani musur degilse benimde kafam karisti.

Beyine bagladilar musurde sikinti cikmadi derken nasil test ettiler acaba? Suyun sicakligini ayri musurun gosterdigi sicakligi ayri mi olctuler? Detaya girebilirsen yardimci olacak birileri olacaktir diye dusunuyorum..

Başka bir beyinciye daha girdi araç. İlk beyinci büyük fanın beyni arza yapmış denilmişti. İkincisi de aynı sorun var demiş. Fan değişti. Problem halloldu. İşçilik dahil 900tl ye maloldu. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Benim düşüncem araçta elektriksel bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Zira far ikaz yanıyor arada ama lambalarda bir sıkıntı yok sonra kendiliğinden kapanıyordu. Bazen sağ sinyal yanmıyordu. Havalar güzeldi lkin 3 gün aralıksız yağmur yağana kadar. Tekrar ikaz lambası yandı ama lambalarda bir sıkıntı yok. Derken iki günü geçmeden fan bozuldu. Hata fan da ama ana sorun elektriksel kaçak şaşi alıyor düşüncem ve napıcam bilmiyorum...

Gecmis olsun sorunun hallolmasina sevindim. Ama Erdal beyin dedigi gibi keske bir musur denenseydi... Neyse umarim sorun tekrarlamaz..

Diger anlattigin seyler denk gelmis olabilir ustadim. Aku kutup basini kontrol eder misin? Oksitlenmismi gevseklik varmi diye..

Sinyalin arada yanmamasi yuvasinin oksitlenmesinden kaynaklanabilir onuda kontrol etmekte fayda var..

Geri
Üst Alt