Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rölanti devri

Devir saatinde lpg ve benzinde oynama yok.sadece benzinde iken rolantide motor ısındıktan sonra digital gostergede 0.7 ve 0.8 arasında gidip gelme oluyor fazla değil

Ustadim muhtemelen lpg ayaridan kaynakli aracin ecudaki yakit haritasi bozulmustur. Aracın yakiti, gidişi, çekişi iyiyse hic dert etme bu yuzden de aracini hic ama hic kurcalatma afedersin icine edip birakirlar..

Ustadim muhtemelen lpg ayaridan kaynakli aracin ecudaki yakit haritasi bozulmustur. Aracın yakiti, gidişi, çekişi iyiyse hic dert etme bu yuzden de aracini hic ama hic kurcalatma afedersin icine edip birakirlar..
Aracımda lpg teleflex gfi kit mevcut.servisi de yok.ama lpgde bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.kit çok kaliteli.sadecw benzinde iken yapıyor onu da artık kafaya takmıyorum dediğin gibi.

Geri
Üst Alt