Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rölanti dalgalanma,gaz yememe(Kesin çözüm)

Kırmızı Toledo

Kayıtlı Üye
Uzun zaman sonra arıza tespit edildi ama bin dereden su getirdik.
Evet arkadaşlar sorun hava akış metre.
Usta altından girdi üstünden çıktı egzoz sistemini temizletmek için uğraşırken tesadüf hava akış metre fişini çekti araba roket.
Gaz kesme rolanti dalgalanması boğulma silkeleme hiç birşey kalmadı araba 125 beygiri ilk defa hissettirdi.Şimdilik parçayı değiştiremedim yan sanayi 120tl bosh 200tl dediler.
Sonuç:bu dertten muzdarip kişi ilk önce hava akış metre fişini çek araba düzeldiyse sorun bu yok aynıysa ateşleme sistemi elamanlarından deneme yanılma yöntemine başla ;)

Hocam problemin çözüldüğüne sevindim benimde bu tarz bi sorunum var da size özelden nasıl ulaşabilirim forumda yeniyim

Usta altından girdi üstünden çıktı egzoz sistemini temizletmek için uğraşırken tesadüf hava akış metre fişini çekti araba roket.
Gaz kesme rolanti dalgalanması boğulma silkeleme hiç birşey kalmadı araba 125 beygiri ilk defa hissettirdi.Şimdilik parçayı değiştiremedim yan sanayi 120tl bosh 200tl dediler.
Sonuç:bu dertten muzdarip kişi ilk önce hava akış metre fişini çek araba düzeldiyse sorun bu yok aynıysa ateşleme sistemi elamanlarından deneme yanılma yöntemine başla ;)
Akış metre suan takilimi

konuyu önceden görseydim ilacını söyler seni madur etmezdim.
kusura bakma.
99 model 1.8 Octaviamda aynı sorunu seneler önce yaamıştım ve yetkili servisin bile bulamadığı sorunu sanayideki ustadan NOKTA atış olarak buldum.
sollamaya kalktığımda kafa kafaya mı kalmadım. aracın yakışı mı fazlalaşmadı.

neyseki sorun bulunmuş..

Geri
Üst Alt