Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano black parçalar nasıl temizlenir?

Yapici

Kayıtlı Üye
Vites çevresindeki piano black kısımlar iyice çizilmiş matlaşmış bunları nasıl temizlemem gerek ya da tekrar boyatmakmı lazım ne yapmalı? Birde ekstradan konu açmadan sorayım sunroofun perdesinin uç kısımları siyahlaşmış normal kumaş temizleyici işe yarar mı?

Vites çevresindeki piano black kısımlar iyice çizilmiş matlaşmış bunları nasıl temizlemem gerek ya da tekrar boyatmakmı lazım ne yapmalı? Birde ekstradan konu açmadan sorayım sunroofun perdesinin uç kısımları siyahlaşmış normal kumaş temizleyici işe yarar mı?

Pianoblack parçalar genelde yüzey cilası ile temizlenince güzel parlıyor ama çizikler ne durumda ona göre pasta yapmanız gerekebilir
Sunroof perdesini ben genelde perte tül temizliği için kullanılan bir sprey ile yapıyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Pianoblack parçalar genelde yüzey cilası ile temizlenince güzel parlıyor ama çizikler ne durumda ona göre pasta yapmanız gerekebilir
Sunroof perdesini ben genelde perte tül temizliği için kullanılan bir sprey ile yapıyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Durumunu ekledim prlak güzel bi görüntüsü olsun istiyorum tekrar çünkü orası çok göz önünde ve ilk göze batacak kısım bunun işçiliğini yapacak istanbulda forum üyesi tavsiye birisi varsa götüreyim .

Ekli dosyalar

• 1506AAD0-C86D-4BE0-9608-2E18D4DDA6F0.jpeg
    1506AAD0-C86D-4BE0-9608-2E18D4DDA6F0.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 67
Bu alana kaplama yapiliyor mu? Nasil koruyabiliriz bu alanı?

Geri
Üst Alt