Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Performansmı? Görüntümü?

Performans Görüntü

• Kullanılan toplam oy
    52
umarsamayınca daha çok zorlarına gidiyor o dandik arabalarla deneme yapanların :)
trafikde ne kadar rahat olursan o kadar güvendesin gaza gelmeyelim, güzelim arabaları sonra perte çıkartıyoz ya da birinin canını yakıyoruz. sözüm meclisden dışarı salak salak tampon tozu almaya çalışanlar aman bu leon bak şimdi nasıl geçerim hesapları yapanlardan nefret ediyorum, geçenlerde biri i20 di sanırım sanki geçecek gibi tampon dibinde dolaştı, ben önden biraz sert bir viraja girdim tamponcu i20 de kaldırımda geziyordu :) illaki perfonmans da değil kullanmayı bilmeli.
leondan önce palio 1.6 16v vardı çok leon tokatladım, leonu tek geçemediğim ve arkada kaldığım yer virajdı zaten öne geçince yakalamak zor oluyordu. lakin gittim leon aldım hiçde pişman değilim :)

Cupra alanlar boşuna aldı o zaman sana göre ;)

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

Cupra alanlar boşuna aldı o zaman sana göre ;)

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

ne kadar ekmek o kadar köfte herkez ister cupra alsın vergi+benzin. Güle Güle Binin bende leon cupram olsun isterdim. ekonomik düşünüp alımlı bir araca binmek daha işime geliyor

ne kadar ekmek o kadar köfte herkez ister cupra alsın vergi+benzin. Güle Güle Binin bende leon cupram olsun isterdim. ekonomik düşünüp alımlı bir araca binmek daha işime geliyor

Vergisi 520 lira ve bu sene düşecek tekrardan, yakıtı sizin 1.6 leondan az yakıyor bundan eminim..

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

Vergisi 520 lira ve bu sene düşecek tekrardan, yakıtı sizin 1.6 leondan az yakıyor bundan eminim..

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6
187,5 tl vergisi 1.6 lpg li 275 krş yakıyor daha az yakıyorsa lpg li olsa gerek, sizinki perfonmans+lpg kiti olsa gerek. birde araç kaç yaşında 520 tl diye bir vergi dairesinde yazmıyor 540 tl gördüm 6 aylık yılda = 1080 tl eder. 1.6 leonda toplam yıllık vergi 375 tl

187,5 tl vergisi 1.6 lpg li 275 krş yakıyor daha az yakıyorsa lpg li olsa gerek, sizinki perfonmans+lpg kiti olsa gerek. birde araç kaç yaşında 520 tl diye bir vergi dairesinde yazmıyor 540 tl gördüm 6 aylık yılda = 1080 tl eder. 1.6 leonda toplam yıllık vergi 375 tl

Ben fabrika verisine göre konustum.. Lpg yi hesaba katmadım

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

Ben fabrika verisine göre konustum.. Lpg yi hesaba katmadım

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

şimdiye kadar o kadar araç kullandım fabrika verisini tutanı görmedim, yeni nesilleri bilmiyorum kesin bişey söylemiycem. illaki büyük motor daha rahat yol alır az yakması normal. 5 tl olan benzine karşı lpg yi kaldıran bir motor tercihi yapmak mantıklı geliyor. artı olarak 1080 tl vergi vermek bana hiç cazib gelmiyor

şimdiye kadar o kadar araç kullandım fabrika verisini tutanı görmedim, yeni nesilleri bilmiyorum kesin bişey söylemiycem. illaki büyük motor daha rahat yol alır az yakması normal. 5 tl olan benzine karşı lpg yi kaldıran bir motor tercihi yapmak mantıklı geliyor. artı olarak 1080 tl vergi vermek bana hiç cazib gelmiyor

Cupra makyajı yapıp pancar motora devam o zaman

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

Cupra makyajı yapıp pancar motora devam o zaman

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

gidip vergi dairesine yada yakıt pompasına parayı öderken pancar gibi kızaracağıma binerim cupra görünümlü 1.6 pancarıma :)

gidip vergi dairesine yada yakıt pompasına parayı öderken pancar gibi kızaracağıma binerim cupra görünümlü 1.6 pancarıma :)

Senin kararın değişmeyecek belli ahmetcim, bir kere otur cupranın koltuguna o zehri al damarlarına ne vergiyi düşünürsün nede yakıtı.. Makyajda bir yere kadar biliyorsun

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

performans olursa doğal olarak görüntüde beklerim

Geri
Üst Alt