Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orijinal egzoz spirali.

İnş düzelicek yav , bak bulmussunda, sadece taktırmak kalmıs. Benimde demek usta ondan ellemek istemedi. Aklımda olsunda patlayana kadar gitsin. Yoksa bulamayız valla kalırız öyle.

İnş düzelicek yav , bak bulmussunda, sadece taktırmak kalmıs. Benimde demek usta ondan ellemek istemedi. Aklımda olsunda patlayana kadar gitsin. Yoksa bulamayız valla kalırız öyle.
Valla kardesim buldum ama nasil bir ben bilirim. O yuzden bence elletme. Ustalar birsey olmaz diyor ama hassas biri farki direk anliyor.. konya sanayiinin altini ustune getirdim yoktu. En son birini letgodan birini sahibindenden buldum. İsin kotusu genelde katalizorle bir olduklari icin kimse kesip satmak istemiyor. Ama cok sukur bulduklarim iyi durumda gibi. Birisi hic kullanilmamis araci alan adam komple egzoz yaptirinca bosa cikmis. Digeri de 2017 audiden cikma o da iyi durumda gorunuyor en son ortaya karisik birsey olacak.. Kismetse persembe yada cuma gunu taktıracağım sonucu buradan yazarım :)

Arkadaşlar spiralleri bugun degistirdim. Tek kelime ile araba maşallah PAMUK gibi oldu. Eski spiralleri takan ustayi bayagi yadettim orada...

Hicbirsey olmaz abi senin aracin kulaklarda sorun vardir ondan titriyordur bir ustaya goster diye piskin piskin konusmasi bile benim icin yeterli. Ne olacak ki ben 1500-2000 lira masraf edeyim saglam pwrca degistireyim yeter ki adam kaybetmesin! Bunlar usta degil aldiklari ah yeter onlara...

Neyse motor isindiginda titreme duzeliyor demistim ya o bile titresimli imis. Yeni taktirdigim orijinal spirallerde onu anladim :) yani araba yeniden level atladi. Kasaya verdigi titreşim sifir.

İkinci spiral tamiri oldugu icin ve eski is bilmez ustanin borulari uzun sekilde orijinalin icine gecirmesinden dolayi adam 3 saat bir fiil benim spirallere sekil vermeye uğraştı. Takti cikardi takti cikardi en ideal boyutu ve şekli ayarlayip kaynaklari disarda yapti.

Durumu uzun uzadiya yazdim ki degistirmek isteyen varsa kesinlikle orijinal spiral bulmaya calissin. Yada interlocklu esnek kaliteli bir spiral bulsun. Yoksa cektiginiz sıkıntı sizi aractan bile sogutabilir. Bir onceki ustanın taktigi en olmayacak spiral imiş. Yan sanayinin de az daha esnek olani varmis ondan taksa muhtemelen sorun yaşamazmisim. Yeni usta bunu soyledi... Safak kardesim aman sende spiral sukoyverene kadar devam et :) inan gozum korktu artik ustaya gitmekten :D

Bulmuş oldugum spiraller asagida. Montaj orijinalden az fakli sekil verse de islev olarak hiçbir yere degmeyecek sekilde guzelce ayarlandi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-29-22-48-23-380.jpeg
    Screenshot_2021-10-29-22-48-23-380.jpeg
    2 MB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2021-10-29-22-48-48-655.jpeg
    Screenshot_2021-10-29-22-48-48-655.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 7
Maşallah allah nazarlardan korusun üstadım gözün aydın

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt