Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

On taraftan gelen cızırtı sesi yardim edin lutfen

Herkese selamlar
2014 tdi dsg leonum var.. aracta gostergelerin ordan (bana oyle geliyo farkli bi yerde olabilir tabi) gaza biraz yuklenince 2bin 3bin devir araligindayken cizirti sesi geliyo.. gazdan cekince ayagimi kesiliyo ses ya da daha fazla yuklenince de kesiliyo ses.. benzer sorunu yasayan var mi acaba aranizda??

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
sesin geldiği devirlerde bir elinizi gösterge kısmına hafif dokunun ses kesilirse ekrandan geliyordur

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadran çerçevesinden geliyor olmalı.
Genelde soğuk havalarda trim sesi artar.
İzolasyon yada geçici kağıt sıkıştırma yapılabilir.

Heryere yokladim on tarafta ustaya goturdum gostergeyi soktu falan ama o da bulamadi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende de ole bır sıkıntı vardı abs beynı var onunda kapağı var kırılmış motorun yanına dusmus alınca ses kesıldı belkı işine yarayabilir

Sizinde gaza yuklenince mi geliyodu ses.. bide ses icerden geliyo gibi miydi

Hem gaza yüklenince hemde kalkışlarda gelıyodu torpidodan gelıyo sandım baktım ama en son abs beyın kapağı düşmüş alınca ses kesıldı

iç döşeme trim sesi gevşek bi yer var..nokta atışı yapın sökülebilirse cift taraflı bantla tekrar montajlayın

Kendim bulabilir miyim onu ben acaba nerde oluyo tam olarak

Geri
Üst Alt