Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muayene

Asder

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar haftaya ibiza 2015 model aracımı muayeneye sokucam kısmetse, size 2 sorum olacak 1. si gizli özellikler açık geçer mi? 2. si ön farları beyaz led ampullerle değiştirdim geçer mi? Şimdiden teşekkür ederim

İkisi de problem olmaz.
Farların cam renklerini değiştirmedikçe ve kırık/çatlak olmadıkça problem yapmıyorlar.
Bir de xenon koysaydın eğer fark yıkama da arıyorlardı ama led ampülde sorun yok.

gizli özellikte sadece sinyalle parkları entegre ettiyseniz sorun çıkar, onun dışında sorun olmuyor.

Merhaba arkadaşlar haftaya ibiza 2015 model aracımı muayeneye sokucam kısmetse, size 2 sorum olacak 1. si gizli özellikler açık geçer mi? 2. si ön farları beyaz led ampullerle değiştirdim geçer mi? Şimdiden teşekkür ederim
Eski aracımda kısalar uzunlar sisler Led ampul ile girdim sıkıntı olmadı

peki bende bir soru sorayım hazır konu acılmışken.
açık hava filtresi sorun yaratır mı?

Genel manada

- kanuna aykırı olmayan (xenon'da otomarik far yükseklik ayarı ve far yıkama zorunluluğu kanun mesela, sonradan takılınca bunlar olmadığı için kalıyor araç, egzostta da kanunlar belirli, örneğin katalitik konvertör iptal edildiyse kalır, vanalı sistem varsa kalır)
- aracın herhangi bir ekipmanının çalışmasına engel teşkil etmeyen (kapı camın açılmasını engelleyecek kadar göçükse geçemezsiniz)
- sürüş güvenliğini tehdit etmeyen (yere sürten bir tamponla geçemezsiniz)
- emisyon ölçümleri kanunların üstüne çıkmayan

araçlar geçerler.

Açık hava filtresi hiç birine karşı gelmediği için sorun çıkarmaz.

Herkese çok teşekkür ederim sağolun Arkadaşlar

Geri
Üst Alt