Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mtv ye %40 zam !!

Mehmet Şimşek'ten son dakika MTV zammı açıklaması - Ekonomi Haberleri
habere bakın Mehmet Şimşek yanlış anlaşıldı demiş... 2018 de alınan sıfır araçlar için geçerli bir uygulama bu demiş.
Halka sıfır arabayı çok görüyorlar gibi.

Sonra yine düzeltmiş "ben de ne yaptığımı bilmiyorum" demiş ve herkesi kapsadığımı söylemiş. Sözleri de şöyle: "Giden kanun benim söylediğimden farklı, onu da düzelteyim. 2018'den itibaren alınan araçlarda bir de değerine göre artış olacak. Yüzde 40'lık artış mevcut araçları kapsıyor" dedi.

Paranız varsa binin binnmeyin kardeşim araba sizin neyinize yakıt pahalı vergi pahalı diyecekseniz satın arabanızı. ( sözüm meclisten dışarı ) Sanırım yavaş yavaş çember daralıcak artık rüyamızda binebilceğiz araçlarımıza :(

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bence şuan maliye bakanı da dahil kimse bilmiyor olayı.

yaklaşık 5 kez açıklama yapıldı, 5i de farklı. en son diyecek ki, arkadaşlar yalnış söylemişiz, aracı olan herkes önce elini 3 kez şıklatıp, sonra tek ayak üzerinde 5 adım gidecek sonrada amuda kalkıp o sen olsan bariyi söyleyip hesabı kapatacak diyecekler. :) işin şakası; en son c.başkanı bakanlar kurulunda ele alacaz dedi.

tahminen 40 değilde, 20 falan yapacaklar, bizde indirim olmuş sancaz ve şükredip ödeyecez. :)

yani yersen tabi. :)

2 ileri 1 geri taktigi . Maksat milleti zamma alistirmak. Ve gundem.değiştirmek

Sonra yine düzeltmiş "ben de ne yaptığımı bilmiyorum" demiş ve herkesi kapsadığımı söylemiş. Sözleri de şöyle: "Giden kanun benim söylediğimden farklı, onu da düzelteyim. 2018'den itibaren alınan araçlarda bir de değerine göre artış olacak. Yüzde 40'lık artış mevcut araçları kapsıyor" dedi.

Espiri yapıyorsun sanmıştım ama akşam eve gidip haberleri izleyince doğru olduğunu gördüm yazdıklarının.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
bence şuan maliye bakanı da dahil kimse bilmiyor olayı.

yaklaşık 5 kez açıklama yapıldı, 5i de farklı. en son diyecek ki, arkadaşlar yalnış söylemişiz, aracı olan herkes önce elini 3 kez şıklatıp, sonra tek ayak üzerinde 5 adım gidecek sonrada amuda kalkıp o sen olsan bariyi söyleyip hesabı kapatacak diyecekler. :) işin şakası; en son c.başkanı bakanlar kurulunda ele alacaz dedi.

tahminen 40 değilde, 20 falan yapacaklar, bizde indirim olmuş sancaz ve şükredip ödeyecez. :)

yani yersen tabi. :)
aynısını ilk gün bende düşündüm 40 olayı çıktığında , hem referandum unutturuldu bir anda , hemde 40 yaptık ama indirimde yaptık hadi 20 civarları birsey olsun ;)

Geri
Üst Alt