Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mtv ye %40 zam !!

Navyy

Kayıtlı Üye
Ocak ayından itibaren gecerli olacak yeni zamlarla birlikte motorlu taşıtlar vergisine %40 zam geldi.

Walla diyecek hic birsey yok.devlet araci olandan sigara icenden kolay para kazanmayi ogrenmis.ben 1 _2 ay once aracimi sattim. Almayi dusunuyodum.
Fakat arabalardan artik nefret etmeye basladim. Vergisi,kaskosu,sigortasi,benzini,mtvsi derken senenin 4 ayi nerdeyse arabaya gidiyo.
Suanda motorsiklet ehliyeti alaip.orta boy skooter almayi dusunur oldum.

Yakında nefes aldırtmayacaklar vergi ödemek için çalısıyoruz yakıttan alınan vergiler yetmedi mtv yi katladılar yazık günah ya

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

https://****ntent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21768282_10155776479167052_3192852130642084593_n.jpg?oh=6b7c08763a15117e82f6c1177985db9c&oe=5A39D39C

hayırlı olsun ver mehteri

Bisiklete binicem artık en iyisi hem göbekte erir ne güzel gerçi bisikletede yıllık vergi getirir bunlar

kürdistan refarandumu olan gündemi değiştirmek adına yapılan bir hamle gibi geliyor bana. bu ne arkadaş geçen sene yanlış bilmiyorsam yüzde 3 gelmişti şimdi yüzde kırk nedir. köprülerin parası nasıl ödenecek, ya da ne bilim bu kadar suriyeli beleje nasıl geçinecek... bir de artık farkındaysanız buna bile tepkisiz kalıyoruz. gelişmiş ülkelerde bunları yapsalar ya yapamazlar.

2013 FR mtv ne oldu şimdi ? :( bi öğrenebilirmiyim

Geri
Üst Alt