Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Modem yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YCO

Kayıtlı Üye
olm bu kadar eski meski diyip küçümsüyosan git yenisini al alet çalıştı uyum sağladı yaranamadı sana.. :D

leon sport

Kayıtlı Üye
internetin hızı değişince modemde değişiyormuş beyler..bugün aradım öğrendim..bilginize...

YCO

Kayıtlı Üye
internetin hızı değişince modemde değişiyormuş beyler..bugün aradım öğrendim..bilginize...

nası yani. ??
her modemin belli bi hız aralığı var..
o aralıkta olmasına rağmen değişmesi gerekmiyo herhalde..

leon sport

Kayıtlı Üye
bana öyle dediler.ben aldığım bilginin yalancısıyım...

YCO

Kayıtlı Üye
abi aldığın bilgi 1 soruya yalan mı oldu.. :D :D

HeartOfSilence

Kayıtlı Üye
özelliklerini yazdığın modem adsl2+ desteklemiyor görünüyor.yani 8 megabit hızı alamazsın.o modemle alabileceğin maksimum hız 4 megabittir.108 megabit diyen bilgisayarcıyıda bir daha arama bi şeyden anladığı yok.. vdsl2 nin modemleri farklıdır...

modem özelliklerine bakın arkadaşlar.adsl2+ destekliyor ise 24 megabite kadar olan "ADSL" bağlantılarını destekler. yani demek istediğim ADSL2+ destekleyen modem ile 16 megabitlik VDSL2 bağlantısını kullanamazsınız...

Ayrıca eskişehir veya ankarada iseniz BİRİ ADSL kullanmanızı tavsiye ederim.
Türk telekom dandik exper veya tanıdık ise airties rt206 modem veriyor.Biri adsl ise her kullanıcısına modem istediği takdirde şuanda piyasadaki en üstün özellikli airties modemi veriyor..
http://www.airties.com/product-details.asp?pn=Air 4450&ci=1&dil=tr

xartal

Kayıtlı Üye
özelliklerini yazdığın modem adsl2+ desteklemiyor görünüyor.yani 8 megabit hızı alamazsın.o modemle alabileceğin maksimum hız 4 megabittir.108 megabit diyen bilgisayarcıyıda bir daha arama bi şeyden anladığı yok.. vdsl2 nin modemleri farklıdır...

modem özelliklerine bakın arkadaşlar.adsl2+ destekliyor ise 24 megabite kadar olan "ADSL" bağlantılarını destekler. yani demek istediğim ADSL2+ destekleyen modem ile 16 megabitlik VDSL2 bağlantısını kullanamazsınız...

Türk telekom dandik exper veya tanıdık ise airties rt206 modem veriyor.Biri adsl ise her kullanıcısına modem istediği takdirde şuanda piyasadaki en üstün özellikli airties modemi veriyor..
kesinlikle şu an piyasadaki en iyi modemlerden birisi. hatta yakın bi zamanda ben de buna geçeceğim

DOUKAN

Kayıtlı Üye

Bir benzeri bende var aynı markanın çok memnunum...

Lethero

Kayıtlı Üye
11 yil olmus sorali sizce cozebilmis midir sorununu?

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt